Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman hangi tarihte yayına girecek?

Şimdiye kadar binlerce kayıp kişiyi bularak ailesine ve yakınlarına kavuşturan ve senelerdir yayın serüvenini sürdüren Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlayacak? Gizli kalan gerçekleri ve olayların bilinmeyen yüzünü aydınlatan, sabah kuşağının büyük bir ilgi ve dikkatle takip altına alınan programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon yayın tarihi belli oldu mu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman hangi tarihte yayına girecek?
Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman hangi tarihte yayına girecek?
GİRİŞ 20.06.2019 12:11 GÜNCELLEME 20.06.2019 12:11

İşlenen çeşitli suçları gün yüzüne çıkaran, cinayet vakalarını açıklığa kavuşturan ve uzun yıllardır kalitesinden ve iddiasından asla ödün vermeyen Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Haziran tarihinde sezon finali yapacak. Tüm bunların dışında çözümlenmesi güç olayları bile en ince detayına kadar araştırarak gerçeklere ışık tutan programın sunucusu Müge Anlı ise izleyici kitlesini yalnız bırakmayarak yaz döneminde de Güven Bana adlı yarışma programıyla yine ATV ekranlarında olacak. Peki, zor durumda olan kişilere yardım/destek sağlamasıyla da bilinen ve pek çok sosyal sorumluluk projesine de imza atan Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlayacak? Elde ettiği başarı sayesinde birçok ödülü almaya hak kazanan ve yayında işlenen konularıyla gündemde adından sıkça söz ettiren Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon yayın tarihi belli oldu mu?

 

 

Erkenci Kuş 45.bölüm fragmanı: Sanem, yine gizli işler peşine düşüyor!

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

 

 

ATV'de yıllardır ekran macerasına devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Haziran tarihinde sezon finali yaparak kısa bir süreliğine ara verecek. Yaz dönemi boyunca ekranlarda yer almayacak Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezonun hangi tarihte başlayacağına yönelik şu an için net bir bilgi aktarılmasa da Eylül ayı içerisinde yeniden izleyici kitlesiyle buluşması bekleniyor. 

Müge Anlı, yeni sürprizini bizzat açıkladı! Artık şimdiden itibaren...

müge anlı ile tatlı sert yeni sezon ne zaman

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Gerek sunuculuk gerekse televizyon programcılığı alanında mesleğini icra etmesinin yanı sıra gazetecilik kimliğiyle de birbirinden başarılı işler çıkaran Müge Anlı, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden tamamlamıştır.

Müge Anlı yüksek lisans eğitimini de Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde ‘’Hukuk’’ bölümü üzerine tamamlamıştır. 2008 tarihinde Burhan Akdağ’la evliliğini sonlandıran Müge Anlı, bir kız çocuğa sahiptir.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Erbil saldırısının faillerinden birinin kimliği belli oldu!
Rusya'dan yeni füze denemesi!