Oktay Kaynarca'nın ilk görüntüsünü gören hayrete düşüyor: Kurtlar Vadisi...

Bir zamanların en popüler ve büyük sükse yakalayan dizi projeleri arasına kazınan Kurtlar Vadisi'nde baş rol üstlenen Oktay Kaynarca'nın yıllar içerisindeki değişimi herkesi şaşkına sürükledi. Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Süleyman Çakır karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan Oktay Kaynarca'nın son halini görenler ''Nereden nereye'' tepkisini vermekten kendini alıkoyamıyor.

Oktay Kaynarca'nın ilk görüntüsünü gören hayrete düşüyor: Kurtlar Vadisi...
Oktay Kaynarca'nın ilk görüntüsünü gören hayrete düşüyor: Kurtlar Vadisi...
GİRİŞ 14.07.2019 23:03 GÜNCELLEME 14.07.2019 23:03

Uzun yıllar evvel televizyon dünyasına bambaşka bir soluk kazandıran mafya temalı dizi projesi Kurtlar Vadisi'nin zengin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı ve yetenekli isimler yer almaktaydı. Şu anki dönemde bile çeşitli gelişmelerle adından söz ettirmeye devam eden Kurtlar Vadisi yapımının geniş bir kitlenin büyük bir ilgiyle yakın takip altına aldığı oyuncuların başını çeken isimler arasında Oktay Kaynarca da bulunuyor. Hiç şüphesiz oyunculuk yeteneğini sergileme fırsatı bulduğu ve kariyerinde yükselişe geçtiği Kurtlar Vadisi'ndeki Süleyman Çakır karakteriyle milyonlarca kişinin beğenisini kazanmayı başardı.

 

 

Acun Ilıcalı peş peşe TV8 projelerini anlattı: Alişan da dahil olacak...

Müge Anlı, Güven Bana'da isyan bayraklarını kaldırdı: O cevap üzerine...

 

 

Hatta şimdiki zamanda bile hala aynı tazeliğiyle izlenmeye devam eden Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Süleyman Çakır karakteri öyle çok benimsenmişti ki, dizide rol icabı hayatını kaybettiğinde izleyici kitlesi gerçek hayatta kendisi için cenaze namazı kılınıp herkese helva dağıtılarak gazetelere başsağlığı ilanı verilmişti. İşte, Oktay Kaynarca hakkında bilinmeyen ayrıntılar ve yıllar içerisindeki değişimi...

Cüneyt Özdemir'den Şeyma Subaşı'ya bitirici vuruş hamlesi! Acımadı...

KURTLAR VADİSİ'NİN SÜLEYMAN ÇAKIR'I OKTAY KAYNARCA KİMDİR?

Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır karakteriyle izleyici kitlesinin sevgisini ve takdirini kazanan Oktay Kaynarca, 27 Ocak 1965 tarihinde Malatya'da dünyaya gelmiştir.

Babası Malatya’lı, annesi de Elazığlı olan Oktay Kaynarca, gerek babasının gerekse annesinin Almanya’da çalışma hayatını sürdürmelerinden ötürü Üsküdar’da ikamet eden anneannesiyle beraber kalmıştır.

"Suyun Öte Yanı" adlı beyaz perde yapımında yer alarak ilk defa sinema tecrübesi yaşayan Oktay Kaynarca, 2003 senesinde ekran macerasındaki yerini alan Kurtlar Vadisi adlı dizi projesinde Süleyman Çakır rolüne hayat vermesinin ardından akıllarda kalıcı bir iz bırakan karakter haline gelmiştir.

süleyman çakır

Lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü'nü 1991 tarihinde bitirip mezun olmasının akabinde 1990 ve 1997 seneleri arasında da birçok kanalda yarışma - eğlence programlarının sunumunu gerçekleştirmiştir.

kurtlar vadisi

Konservatuvar eğitimi döneminde ise TRT ekranlarının pek çok dizi projesinde oyunculuk yeteneğini ortaya koyan Oktay Kaynarca, tiyatroculuk kariyerinde ilk kez Ege Tiyatrosu'nda Turgut Özak'ın "Duvarların Ötesi" adlı yapımda seyircisine unutulmaz anlar yaşatmıştır.

oktay kaynarca eski hali

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Türkiye ile ABD anlaştı, indirim beklentisi arttı
Bahçeli'den Türkiye-ABD anlaşmasına ve Trump'ın mektubuna net yorum