Duygu 'duygularını' karıştırtı

Türkiye gündemini sarsan gelişmeler izleyiciyi ekran karşısına kilitlerken, tarafsızlığıyla takdir toplayan NTV bu sefer taraf oldu.

Duygu 'duygularını' karıştırtı
Duygu 'duygularını' karıştırtı
GİRİŞ 01.07.2008 12:15 GÜNCELLEME 01.07.2008 12:15
Bu Habere 52 Yorum Yapılmış

Sabah saatlerinde Ankara'da başlayan İstanbul ve Trabzon'da devam eden 'Ergenekon' operasyonu kapsamındaki gözaltılarla ilgili haber kanalları da yoğun bir trafik yaşadı.. Haber kanallarının saniye saniye aktardığı gelişmelere, genel kanallar arasında Kanaltürk de katıldı.

NTV TARAFSIZLIĞINI YİTİRDİ 

Bugüne kadar yaptığı tarafsız yayınlarla herkesin takdirini toplayan NTV, bugün tarafsızlığını yitirerek, yorumu yorumculara bırakmadı.

Sabah saatlerinde ekranlarda olan Duygu Canbaş, yapılan operasyonlara tepkisini sözleri, mimikleri ve sorularıyla   dile getirerek, canlı yayına bağlanan Muharrem Sarıkaya'nın 'Günaydın' sözüne karşılık 'günün çok  aydın olduğunu söyleyemeyeceğim' dedi.

NTV'nin genç spikerinin, gözaltılardan çok etkilendiği ve haberleri sunarken sesinin titrediği fark edildi. Genç spiker sürekli operasyonlarla ilgili eleştirel bir yaklaşım sergileyerek, konuklarına çanak sorular sordu.

Haber 7

YAZDIR
YORUMLAR 52
 • MFK 10 yıl önce Şikayet Et
  bundan böyle benim için NeTeVe bitmiştir !. ..daha izlemem artık...
  Cevapla
 • tarafsız 10 yıl önce Şikayet Et
  hayırdır. kuzum hayırdır niye gocundunki suçluların yakalanması seni niye rahatsız etti yaranmı var?seni ergenokoncu seniiiiiii:))
  Cevapla
 • erdem yildiz 10 yıl önce Şikayet Et
  Allaha havale ediyorum. bunun gibi kisiler ve bunun gibi medyalar yüzünden türkiye bu hale geldi ve bu halden kurtulamayacak durumda ceremesini hep halk cekti bunlarin hepsini Allaha havale ediyorum
  Cevapla
 • isyankar çiftçi 10 yıl önce Şikayet Et
  ahh.. iktidar yalakası olmak normal hale gelince insan kendini tarafsız sanıyor.
  Cevapla
 • fatih pınar 10 yıl önce Şikayet Et
  trafsız yani kereste. yahu bir erişkinin tarafsız olması bence onun bu dünyaya odun gelip kereste çıkacağının alametidir ve insanın kendine çok kötü davrandığını belli eder,ne demek tarafsız? ne bu yahu lahana mı ? insan ,insan. bir taraf olamadığında hiç bir şey olamayan insan. kastedilen adil ve ya hakkaniyetli gibi bir şeyde , türkçede buna karşılık bir şeymi bulamıyorsunuz? taraf olmak ya bir erdem ve isabet yada rezillik ve delalettir ama tarafsız olmak kerestelikten başka bir şey değildir.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Vize dolandırıcılarına dev operasyon!
Trump'tan bomba itiraf!