Ezel'in Ramiz Dayı'sı öldü mü?

Ezel dizisinin fenomen karakteri Ramız Dayı dün yayınlanan bölümde, torunu tarafından bıçaklandı. Ekran başındakilerin büyük heyacanla izledikleri sahne akıllarda soru işaretleri bıraktı.

 • GİRİŞ28.09.2010 13:46
 • GÜNCELLEME28.09.2010 13:46
Ezel'in Ramiz Dayısı öldü mü? Ezel'in Ramiz Dayı'sı öldü mü?

Tuncel Kurtiz'in canlandırdığı Ramiz Dayı karakteri, dün akşam yayınlanan bölümde bıçaklanndı. Diziye konuk oyuncu olarak giren Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandırdığı Sekiz adlı karakter tarafından dizinin fenomen ismi Ramiz Karaeski bıçaklandı.

İzleyicileri şoke eden sahne büyük bir soru işaretiyle bitti.

RAMİZ KARAESKİ ÖLDÜ MÜ?

Ekranın fenomen dizisi Ezel, yine nefes kesen bir bölümle ekranlara geldi. Ezel, Ali, Cengiz ve Azad; Dayı'yı kurtarmak için gittikleri  tren garında Dayı'nın bıçaklanmasına engel olamadılar. Sekiz önceki bölümde Ezel'e söylediği 'ben senin durduramayacağın adamım' repliği aynen gerçekleştirdi ve Ramiz Dayı'yı kalbinden bıçakladı. Ezel'in kollarında can verirken kendi gençliğini gören Ramiz Karaeski İstanbul'a ilk adımı attığı yer olan Haydarpaşa tren garında kızına ve Ezel'e veda etti. Bu sahne izleyicileri gözyaşına boğdu.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar3

 • Ben kendim 7 yıl önce Şikayet Et
  Merak edenler için. 1. sezonun finalinde 6 ay sonrasını gösterirken dayıyı da göstremişlerdi. Hatırlarsanız dayı tekerlekli sandalyedeydi. Dizi güzel ama Tuncel Kurtiz(Tunceli Kürtüz manasına gelir) siyasi görüş olarak sevmediğim biridir. Yanlış anlaşılmasın kürt olmasından değil, siyasi görüşünden dolayı... Yoksa kürtleri ve o yöreyi çok severim.
  Cevapla
 • hakanasil 7 yıl önce Şikayet Et
  olmaz kabul edemem.. bi dayı bide vadideki ömer baba ikisinin yokluğuna bu halk alışamaz. halk bunu kaldırmaz. özaldan sonra bu acı ağır gelir. olaaaamaaazzzzzz. ölme dayııııı( ne ölecek ana unsur o zaten ezel bile hikaye. asıl tevfik süper. Buara cok zayıfladı gerci .
  Cevapla
 • yiğit bera 7 yıl önce Şikayet Et
  servet_i fünun. ölyorsun be dayı bari ölürken edebiyat yapma insan son anlarında edebiyat mı yaparmış
  Cevapla
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun