Televizyonların 'En Sıradışı' programı

Sıcak gündeme farklı bir pencereden bakacaklar. Kavga etmeyecekler. Birbirlerinin sesini kesmek için avazları çıktıkları kadar bağırmayacaklar. Karşı karşıya gelmeyecekler ve özgürce fikirlerini açıklayacaklar.

GİRİŞ 17.12.2010 15:10 GÜNCELLEME 17.12.2010 15:10

Star Gazetesi Ankara Temsilcisi ve Yazarı Şamil Tayyar ve Star Gazetesi Yazarı usta gazeteci Ahmet Kekeç ve Gazeteci Turgay Güler her Cuma günü yeni, farklı ve sıra dışı bir programla 'En Sıradışı' ile ekrana gelecek.

Her Cuma günü haftaya damgasını vuran olaylar, gündem belirleyen konular üç usta isim tarafından yorumlanacak. 'En Sıradışı'nda yorum var kavga yok, tartışma var hakaret yok. Türkiye’nin ilk ve tek sıra dışı haber aktüalite programı Gazeteci Turgay Güler’in kendine has üslubuyla, usta gazeteciler Şamil Tayyar ve Ahmet Kekeç’in yorumlarıyla ekrana gelecek.

 'En Sıradışı' her Cuma günü saat 21.15’de Ülke TV’de.

YORUMLAR 10
 • MEHMET ÖNAL 7 yıl önce Şikayet Et
  sıradışı program tekrarı. iyi günler ben turgay güler ve sıradışı hastası biri olarak son haftalarda sıradışı programına işim dolayısıyla bakamıyorum bu yüzden program tekrarlarının internete yüklenmesini rica ediyorum sıradışı program yapımcılarına bildirmenizi rica ediyorum. teşekkür ederim.
  Cevapla
 • Suat Güçlü 7 yıl önce Şikayet Et
  Adam gibi adam.... Turgay güler bu ülkeye gelmiş geçmiş EN delikanlı,EN dürüst,EN Halktan,EN edepli,EN nazik,Enden boydan EN insan adamdır.Daha çok EN yazarım ama birazda sizler araştırın.Bu tür programları yapanlarla kıyas yapıp sonucu görün..Her üç değerli şahsiyetede başarılar dilerim.Yolları açık olsun.
  Cevapla
 • semih deneri 7 yıl önce Şikayet Et
  iyide bir tane de farklı düşünce olsun. hani farklı düşünen bir konuk. orada 3 kişi değil bir kişi olacak demektir. her ne kadar fikirleri benimde fikirlerim olsa da bir farklı görüş almak lazım. myoksa kendi kendilerini ağırlıyor derler. tıpkı doğan grubunun yaptığı gibi. hep bunu eleştirmemişmiydik
  Cevapla
 • Öteki Kısım 7 yıl önce Şikayet Et
  Neden konuk çağırıyorsunuz ki?. Her lafa atlayıp , zırt pırt konukların lafını kesip bize eziyet ediyorsunuz ki . Hatta konuk açğırmayın her şeyi bilen biri olarak siz konuşun biz seyredelim, meslek hastalığı galiba bu durduramıyorsunuz kendiniz Turgaycığım. Siz konuşuyor konuklarınızda derslerdeki tenefüs arası gibi söz alıyorlar. Bir değişiklik yapın bir gün konuk çağırmayın şöyle doya doya tek başınıza program yapın. Belki ertesi gün moderatörün değil konuğunun çok konuştuğu bir program olur. O kadar sıradışını eminim yapacaksınız.
  Cevapla
 • ahmet ilker 7 yıl önce Şikayet Et
  Aklı Başında Programları Seviyorum. Tartışma programı olacak diye kimsenin birbirini dinlemediği, hakaretin seviyesizliğin gırla gittiği programlara ve deli zırvası ideolojik saplantılı provakatörlere tahammülüm yok. Üstelik TAYYAR ve KEKEÇ in dünya görüşleri aynı değilki. Aynı bile olsa olaylara farklı açılardan bakmaları nedeniyle ve seviyeyi hep en üst düzeyde tuttukları için seviyorum programı.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
200 terörist öldürüldü! Hedefler yerle bir
ABD tutuştu: Türkler, Suriye'de kök salıyor!