Yetenek Sizsiniz'de kahkaha tufanı!

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de geceye damga vuran Stand up gösterisi.

GİRİŞ 26.02.2013 09:40 GÜNCELLEME 26.02.2013 09:52

'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmasının yarı finalinde Atalay Demirci'nin stand up gösterisi geceye damgasını vurdu.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Atalay Demirci esprileri ve sempatik tavrıyla seyirci ve jüriyi kendsine bir kez daha hayran bıraktı.

YÜZDE 89 OY ALDI
Yarı finalde göstermiş olduğu performas ile yine herkesin beğenisini kazanan Demirci gösteri sonunda jüri üyelerine vermiş olduğu hediyelerle jüri üyelerini gülme krizine soktu. Atalay Demirci % 89 oy alarak finale girmeye hak kazandı.

YAZDIR
YORUMLAR 9
 • Turanşah 5 yıl önce Şikayet Et
  Başarısızdı. Kendisini seviyeli gösterilerinden dolayı destekliyorum yalnız bu seferkinde güldüremedi. Ayrıca henüz ciddi anlamda acemilikleri var. Mesela bir espiriden sonra milletin gülmediğini görünce anlamadınız mı falan diyor.
  Cevapla
 • ugur karakol 5 yıl önce Şikayet Et
  hayatımdan . 9 dakika 41 saniye boşa gitti tebessüm bile etmedim
  Cevapla
 • yusuf işeri 5 yıl önce Şikayet Et
  arzu ve mizahtan yoksun olmak. "ben o dediğin kimselerede gülmüyorum arkadaşım çünkü izlemiyorum, mizahtan anlamadığım doğrudur, kompleksli olduğumdan değil gereksiz olduğu için "demişsiniz....mizah gereksiz değildir. hele hele de bir eleştiri tekniği olarak hiç mi hiç gereksiz değildir. aziz nesin, sabahattin ali okumanızı tavsiye eder, saygılar sunarım...
  Cevapla
 • ARZU GÜNDÜZ 5 yıl önce Şikayet Et
  yusuf kişisi . ben o dediğin kimselerede gülmüyorum arkadaşım çünkü izlemiyorum, mizahtan anlamadığım doğrudur, kompleksli olduğumdan değil gereksiz olduğu için gülmüyorum, o senin %81 dediğin zevat öyle biyerde bulundukları için umrumda değil, senin ne söylediğinde, sen izlemeye devam et aramızdaki fark belli olsun dimi?
  Cevapla
 • yusuf işeri 5 yıl önce Şikayet Et
  arzu gündüz ve mizah. arzu gündüz, millet mizahtan anlıyor, sende sorun var. küfürlü, bel altı espirilerle gülmeye alıştıysan atalay demircinin yurdum insanını gözlemlerken oluşturduğu mizahı anlamakta güçlük çekebilirsin. ama üzülme, sıkıntı etme. komplekslerinden arın ve gülmeyi öğren...zira %89 güldüreni tanıyor, %11 ise kompleklerinden arınmayı bekliyor.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
AKPM'de Salih Müslim rezaleti
Abidik gubidik ittifakta dün ve bugün!