Mersin

Görenleri şaşırtan yumurta! Bin TL, nedeni...

10:05 13 Şubat 2018 5 Yorum Var
Görenleri şaşırtan yumurta! Bin TL, nedeni...

Mersin’in Silifke ilçesinde ikamet eden Ayşe Civelek'in beslediği tavuklardan biri üzerinde '1' yazan yumurta yumurtladı. Civelek üzerinde '1' yazan yumurtayı bin liradan satışa çıkardı

25 yıldır yumurta satan Ayşe Civelek, bahçesinde beslediği tavuktan üzerinde '1' yazan yumurta elde etti. Sabah saatlerinde kümesten yumurta almaya giden Civelek üzerinde '1' yazan yumurtayı görünce hayretler içerisinde kaldı. 

 

 

Geçimini yumurta satarak elde ettiğini belirten Ayşe Civelek, “25 yıldır tavuk işleri ile uğraşıyorum. Tavuk alırım ve satarım. Çoğunlukla yumurta satarak geçimimi sağlıyorum. 25 yıldır ilk defa böyle bir şey gördüm. 1 numaralı yumurta görenleri hayrete düşürüyor. Yumurtanın normal fiyatı 1 lira ancak bu yumurtanın üzerinde 1 yazdığı için bin liradan satacağım. Bin lirayı getiren üzerinde 1 lira yazan yumurtayı götürür” dedi.

Yumurtayı eline alarak inceleyen Civelek’in komşusu İsmail Keser ise, “Bu Allah’ın bir lütfü. İnanmayanlara güzel bir örnek. Cenab-ı Allah’ın bir olduğunu gösteren bir olay. İnançlı insanlar için Allah'ın bir lütfü diyebiliriz” dedi.

YORUMLAR

5 Yorum Var
 • Mahmut Akar 1 yıl önce Şikayet Et
  Yahu! İkiye daha çok benziyor bu harf.. Ne oldu iman?
  Cevapla
 • MSK 1 yıl önce Şikayet Et
  Yumurtanın kendisi başlı başına bir mucize
  Cevapla
 • Ahmet ersoy 1 yıl önce Şikayet Et
  Allahın varlığına delil olarak yumurtanın üzerinde bir rakamına ihtiyaç duyan beyin yakan insanlar
  Cevapla
 • serkan 1 yıl önce Şikayet Et
  Milli piyango çekiliş topu gibi :)
  Cevapla
 • SERDAR 1 yıl önce Şikayet Et
  bu kalsın da 2 yazan çıkarsa alırım. de get yaaa
  Cevapla
 • Tarık 1 yıl önce Şikayet Et
  Bence 2 yazıyor zaten
  İlk beğenen sen ol
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
bin tl
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.