Gelin ve damat düğüne tramvay ile gitti

Trafiğe takılan gelin ve damat tramvay sayesinde 2 buçuk saatlik gecikme ile düğüne yetişti.

Gelin ve damat düğüne tramvay ile gitti
Gelin ve damat düğüne tramvay ile gitti
GİRİŞ 28.04.2013 08:56 GÜNCELLEME 28.04.2013 09:14

İddiaya göre, Musa ve Münevver Danışmaz çifti 14.30'da evlenmek için düğünün yapılacağı salona gitmek üzere Şirinevler'den yola çıktı. Rami Topçularda bulunan Beyazgül Davet ve Toplantı Salonu'nda düğünleri olan çift trafiğe takıldı. O-1 Karayolu'nda yoğun bir trafikle karşılaşan çift gelin arabasını Topkapı'da park etti. Çift daha sonra düğünün yapılacağı salona yetişmek için Topkapı-Habibler tramvayına binerek yollarına devam etti. Topçular tramvay durağında bulunan salona gitmeye çalışan çift , bu durakta tramvaydan inerek meraklı bakışlarına aldırış etmeden salona yetişmeye çalıştı. Çift düğününe yaklaşık 2 buçuk saat gecikti.

ASANSÖRLÜ DÜĞÜN SALONU

Topçular'da bulunana Beyazgül Davet ve Toplantı Salonu'na 16.30'da gelen gelin ve damat bir süre dinlendikten sonra salonda kendilerini bekleyen yakınlarının karşısına özel dizayn edilen cam asansör sistemi ile yer altından yükselen bir asansörle giriş yapıtı. Salonda ilk danslarını yapmalarının ardından Musa ve Münevver çiftinin nikahları kıyıldı.

Gelin ve damat düğüne tramvay ile gitti
GALERİYE GİT
YORUMLAR 4
 • yavuz kemal 5 yıl önce Şikayet Et
  Herhalde şoförde iş yoktu. Ben cuma günü üstelik haftanın en yoğun günü iş çıkışlarının olduğu gün kayabaşından - haliç - oradan kasımpaşa - feriköy - şişli kültür merkezindeki düğüne gittim. Bilenler bilir sarıgülün şişlisi daracaık sokakları ile işler acısı ama çok şükür yetiştim. Bu arada artık şişlininde Ak partili bir bldy. tarafından yönetilme yeniden inşa zamanı gelmiş. Bir yangın olsa itfaiyenin giremeyeceği sokaklar var
  Cevapla
 • Hakan 5 yıl önce Şikayet Et
  maşallah. Büyük şehir belediyemiz kendisi ile gurur duyuyordur bu haber ile herhalde..
  Cevapla
 • ahmet akpinar 5 yıl önce Şikayet Et
  ALLAH mesut etsin. ALLAH mesut etsin güzel hatıra olur bu tramvay muhabbetinden .:)
  Cevapla
 • marem er 5 yıl önce Şikayet Et
  Yazık halimize yazık. Salonda ilk danslarını yapmalarının ardından Musa ve Münevver çiftinin nikahları kıyıldı.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Erdoğan'dan Muharrem İnce'ye sert sözler
Şimşek: ABD çok önemli bir ortağımız değil