Dev balık, adamın kolunu yuttu

İskelede balıklara yem atmaya çalışan Amerikalı Ryan Reynolds adlı vatandaş dev tarpon balığının saldırısına uğradı... İşte o anlar...

GİRİŞ 16.01.2013 22:04 GÜNCELLEME 16.01.2013 22:12

Amerika'nın Florida eyaletinde balıklara yem atan adamın elini dev tarpon balığı kaptı. Florida'nın bazı bölgelerinde atılan yemleri kapmak için rıhtıma yanaşan balığın hedefinde bu kez bir insan vardı.

Ryan Reynolds adındaki adam kolunu balığa kaptırdı çevredeki vatandaşların yardımıyla kolunu kurtaran Reynolds balık tarafından neredeyse suya sürükleniyordu.

YORUMLAR 6
 • Mustafa MT 5 yıl önce Şikayet Et
  habercilik anlayışı. dikkatli bakarsanız adam balığı tutmaya çalışıyor,balık adamı değil.karaya çekerek kontrol etmeye çalışırken bir anda kaçıveriyor.nerden nasıl çıkardınız balık adama saldırıyor diye:)
  Cevapla
 • BİLGİN AKREP 5 yıl önce Şikayet Et
  haber yanlış. bu bir balık yakalama yöntemi.
  Cevapla
 • Mütebessim 5 yıl önce Şikayet Et
  balık da reyting kurbanı oldu!. evet, başlangıçta balık, yiyecek sanıp adamın elini hammm yapıyor, ama sonrası hiç de haberde yazılanlar gibi değil. videodan anlaşılan, bu şekilde bir balık avlama yöntemleri var, ama o kadar kişi balığı alıkoyamadı, beceriksizler.. velhasıl, nasıl ki adam köpeği ısırdığında haber olur, burada da balık adamı ısırdı diye haber yapılınca reyting alıyor.. sizi gidi reytingciler sizi!
  Cevapla
 • ahmet mete 5 yıl önce Şikayet Et
  bağıran kadını. balıklara yem olarak atmasında hayır görüyorum...
  Cevapla
 • ERKAN ERCİHAN 5 yıl önce Şikayet Et
  bu kadar yalan olur!. 8. saniyeye dikkat ederseniz, adam sağ elini olta gibi kullanıp, sol elini balığın solungacından geçirerek balığı yakalıyor fakat daha sonra, balık o kadar güçlüki çırpınarak kurtulmayı başarıyor.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
'Diktatör' seslerine Ali Koç'un tepkisi...
Muhalefetin ortak vaadi