Dev balık, adamın kolunu yuttu

İskelede balıklara yem atmaya çalışan Amerikalı Ryan Reynolds adlı vatandaş dev tarpon balığının saldırısına uğradı... İşte o anlar...

 • GİRİŞ16.01.2013 22:04
 • GÜNCELLEME16.01.2013 22:12
Balık, adamın kolunu yuttu

Amerika'nın Florida eyaletinde balıklara yem atan adamın elini dev tarpon balığı kaptı. Florida'nın bazı bölgelerinde atılan yemleri kapmak için rıhtıma yanaşan balığın hedefinde bu kez bir insan vardı.

Ryan Reynolds adındaki adam kolunu balığa kaptırdı çevredeki vatandaşların yardımıyla kolunu kurtaran Reynolds balık tarafından neredeyse suya sürükleniyordu.

KAYNAKHABER7

Yorumlar6

 • Mustafa MT 5 yıl önce Şikayet Et
  habercilik anlayışı. dikkatli bakarsanız adam balığı tutmaya çalışıyor,balık adamı değil.karaya çekerek kontrol etmeye çalışırken bir anda kaçıveriyor.nerden nasıl çıkardınız balık adama saldırıyor diye:)
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • BİLGİN AKREP 5 yıl önce Şikayet Et
  haber yanlış. bu bir balık yakalama yöntemi.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Mütebessim 5 yıl önce Şikayet Et
  balık da reyting kurbanı oldu!. evet, başlangıçta balık, yiyecek sanıp adamın elini hammm yapıyor, ama sonrası hiç de haberde yazılanlar gibi değil. videodan anlaşılan, bu şekilde bir balık avlama yöntemleri var, ama o kadar kişi balığı alıkoyamadı, beceriksizler.. velhasıl, nasıl ki adam köpeği ısırdığında haber olur, burada da balık adamı ısırdı diye haber yapılınca reyting alıyor.. sizi gidi reytingciler sizi!
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • ahmet mete 5 yıl önce Şikayet Et
  bağıran kadını. balıklara yem olarak atmasında hayır görüyorum...
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • ERKAN ERCİHAN 5 yıl önce Şikayet Et
  bu kadar yalan olur!. 8. saniyeye dikkat ederseniz, adam sağ elini olta gibi kullanıp, sol elini balığın solungacından geçirerek balığı yakalıyor fakat daha sonra, balık o kadar güçlüki çırpınarak kurtulmayı başarıyor.
  Cevapla Toplam 11 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat