Nevşehir

Cihannüma Nevşehir Buluşmaları

13:34 19 Haziran 2017
Cihannüma Nevşehir Buluşmaları

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği Nevşehir İl Temsilciliğinin organize ettiği Cihannüma Nevşehir Buluşmaları programına katıldı.

Nevşehir Konağında gerçekleştirilen buluşmaya, Başbakanlık Başdanışmanı ve Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği Genel Başkanı Mustafa Şen, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, DERNEĞİN Kayseri, Aksaray, Niğde il temsilcileri ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Derneğin Genel Başkanı Şen'den dernek çalışmaları hakkında bilgi alan Aktaş, dernek yetkilileri ile program vesilesiyle bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

Şen ise dernek olarak insanlar arası kardeşliği güçlendirmek istediklerini, bu nedenle benzer buluşma programlarının diğer illerde gerçekleştirileceğini kaydetti.

YORUMLAR

Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.