Değişen medyada teknoloji

Medya Derneği'nin 'Değişim Sürecinde Medya' seminerleri bu hafta başlıyor. Semirenerlerin ilk konusu 'Teknoloji ve Yeni Tüketim Alışkanlıkları'

Değişen medyada teknoloji
Değişen medyada teknoloji
GİRİŞ 30.09.2011 11:21 GÜNCELLEME 30.09.2011 11:21

Medya Derneği ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (FSMSEM) işbirliği ile düzenlenen “Değişim Sürecinde Medya” adlı seminer serisi 1 Ekim Cumartesi günü Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi’nin Yenikapı Mevlevihanesi Yerleşkesi’nde başlıyor.

Medya Derneği Başkanı Salih Memecan ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Prof. Dr. Musa Duman açılış konuşmalarını yapmak üzere programa katılacak.

Seminerler serisinde ilk haftanın konusu, “Teknoloji ve Yeni Tüketim Alışkanlıkları”. Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, HaberX Genel Yayın Yönetmeni Cemil Barlas ve Interpress Genel Müdürü Ömer Özkan ilk haftanın konuşmacıları arasında yer alıyor. Konuşmacılar, medyanın teknolojik gelişmelere ve yeni alışkanlıklara nasıl ayak uyduracağı, medya tüketicisi olarak gençliğin yeni okuma alışkanlıkları karşısında basılı medyanın durumu ve güçlenen sosyal medya karşısında geleneksel medyanın geleceği konularına değinecekler.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi’nin Yenikapı Mevlevihanesi Yerleşkesi’nde yapılacak olan seminer serisi 1 Ekim – 22 Ekim tarihleri arasında her Cumartesi 13.30 – 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Türkiye'nin kararı sonrası Miçotakis'ten Mülteci açıklaması
Altun'dan son dakika açıklamaları! 'Türkiye'nin başka çaresi kalmadı' deyip duyurdu