Değişen medyada teknoloji

Medya Derneği'nin 'Değişim Sürecinde Medya' seminerleri bu hafta başlıyor. Semirenerlerin ilk konusu 'Teknoloji ve Yeni Tüketim Alışkanlıkları'

  • GİRİŞ30.09.2011 11:21
  • GÜNCELLEME30.09.2011 11:21
Değişen medyada teknoloji

Medya Derneği ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (FSMSEM) işbirliği ile düzenlenen “Değişim Sürecinde Medya” adlı seminer serisi 1 Ekim Cumartesi günü Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi’nin Yenikapı Mevlevihanesi Yerleşkesi’nde başlıyor.

Medya Derneği Başkanı Salih Memecan ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Prof. Dr. Musa Duman açılış konuşmalarını yapmak üzere programa katılacak.

Seminerler serisinde ilk haftanın konusu, “Teknoloji ve Yeni Tüketim Alışkanlıkları”. Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, HaberX Genel Yayın Yönetmeni Cemil Barlas ve Interpress Genel Müdürü Ömer Özkan ilk haftanın konuşmacıları arasında yer alıyor. Konuşmacılar, medyanın teknolojik gelişmelere ve yeni alışkanlıklara nasıl ayak uyduracağı, medya tüketicisi olarak gençliğin yeni okuma alışkanlıkları karşısında basılı medyanın durumu ve güçlenen sosyal medya karşısında geleneksel medyanın geleceği konularına değinecekler.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi’nin Yenikapı Mevlevihanesi Yerleşkesi’nde yapılacak olan seminer serisi 1 Ekim – 22 Ekim tarihleri arasında her Cumartesi 13.30 – 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun