Ordu

Genç kıza sahnede büyük sürpriz!

14:50 13 Haziran 2018 37 Yorum Var
Genç kıza sahnede büyük sürpriz!

Kayseri Komando Tugayında görev yapan Samsun'un Çarşamba ilçesi nüfusuna kayıtlı Muhammet Raşit Ordulu izne geldiği sırada nişanlısına sürpriz bir evlilik teklifi yaptı.

Mehmetçiğin ilk Afrin harekatında görev alan Muhammet Raşit Ordulu, Ordu'nun Ünye ilçesinde bulunduğu sırada belediyenin düzenlediği Ramazan etkinliklerini izlemeye gelen binlerce kişi önünde nişanlısı Deniz Erdem'e (22) sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu. 

Sahnede evlilik teklifi 

Ailesinin nişanlısına sürpriz yapmasından haberi olduğunu söyleyen Muhammet Raşit Ordulu, binlerce kişinin karşısında Nişanlısı Deniz Erdem'e evlilik teklifinde bulundu. Şarkılar eşliğinde teklif karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Deniz Erdem ise duygulu anlar yaşadı. 


Kayseri Komando Tugayı personeli olduğunu söyleyen Muhammet Raşit Ordulu, "Şu an Kayseri komando Tugayı personeli olarak görev yapmaktayım. Afrin Harekatı'nın başladığı sırada 27 Ocak'ta Suriye sınırında başlayan operasyonlarda ilk kurşunu sıkan Mehmetçiklerden birisiyim" dedi. 

"Cumhuriyet Bayramı'nda tanıştım" 

Deniz Erdem'i ilk defa 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda tanıdığını söyleyen Muhammet Raşit Ordulu, "Kendisini 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hazırlıklarında liseye giderken gördüm ve hoşlandım. Daha sonra peşini bırakmadım. Şimdi ise ailem ve Ünye'de düzenlenen Ramazan etkinlikleri sebebiyle sahnede kendisine evlenme teklifini yaptım ve çok mutluyum" dedi. 

Düğün gecesi beklediğim sürpriz erken oldu 

Düğün gecesi evlilik teklifi beklediğini söyleyen Deniz Erdem, "Ben böyle bir şey beklemiyordum. Tabii ki mutlu oldum. 16 Haziran Cumartesi akşamı düğünümüzü gerçekleştireceğiz. Aslında bu yapılan sürprizi düğün akşamı bekliyordum. Hayatımda unutamayacağım binlerce kişinin karşısında böyle bir teklifi aldığım için farklı bir heyecan içerisindeyim" diye konuştu. 


 

YORUMLAR

37 Yorum Var
 • KEREM 11 ay önce Şikayet Et
  Avrupadan ne farkımız kaldı?
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • KESKİN KILIÇ 11 ay önce Şikayet Et
  Muarrem gel buraya
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • De ki.. 11 ay önce Şikayet Et
  Kepazelik,şov,rezalet,cehalet,kadın önünde diz çoken erkek.Aciz zavallı.Medeniyet zannettiği şey rezaletin ta kendisi.Yazıkk..
  Cevapla
 • Cengiz 11 ay önce Şikayet Et
  Utanmaz ukala
  Cevapla
 • Devlet 11 ay önce Şikayet Et
  Zaten 10 gün sonra evlenecek insanların mahremini, namahremini, başörtüsünü sorgulamak size mi kaldı ulen. Dönün önce kendinize bakın eğer ben mükemmelim, cennetligim diyorsaniz o zaman gelin böyle yorumlar yapın. Allah mesut etsin de geç arkadaş neyin cekememezligi bu gece gece nefret ettirdiniz kendinizden.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
evlilik sürprizi
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.