Mısır'daki katliamı sarılarak ve öpüşerek kutladılar!

Mısır'da güvenlik güçleri, başkent Kahire'de bulunan Rabiat'ül Adeviye Camii'nin önünde ve Nahda Meydanı'nda toplanan darbe karşıtlarına müdahale etti.

 • GİRİŞ14.08.2013 10:21
 • GÜNCELLEME14.08.2013 10:42
Mısır'daki katliamı sarılarak ve öpüşerek kutladılar!

Mısır caddelerinden zırhlı araçlar ve iş makineleri ile göstericilere müdahale etmeye başlayan güvenlik güçlerinin rastgele ateş açtığı bildirildi.

Müslüman Kardeşler, güvenlik güçlerinin sert müdahalesi sonucu yüzlerce kişinin öldüğünü iddia etti. Mısır televizyonun geçtiği görüntülerde, müdahalenin ardından güvenlik güçlerinin birbirlerini kutladığı görüldü. Birbirini öperek kutlayan "darbesever" güvenlik güçlerinin yüzlerinde masum vatandaşları öldürmenin mutluğu görülüyor. 

KATLİAMI BİRBİRİNİ ÖPEREK KUTLAYAN DARBECİ GÜVENLİK GÜÇLERİ: 

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar17

 • güney kuzey 4 yıl önce Şikayet Et
  mısırda demokrasi ve sandık diyenler.... Neden sudiiarabistanda katarda bahreyn de demokrasinin adı yok ...Orada insanlar katledilirken neden sesiniz çıkmıyor da mısır da katliam yapılıyor bu bir vahşet fakat abd ve uşakları neden diğer dikta rejimi ülkelerde ölenlerede aynı tepkiyi vermezler....
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • cengizhan 4 yıl önce Şikayet Et
  kıptı. surıyede ordunun çoğu nusayrılerden oluşuyor .mısırdada kıptılerden mısırda 10 mılyon kıptı hırıstıyan var asker onların emrınde zengınlerde kıptı.90 milyon nufustan 80 mılyonu musluman ve hala uyuyorlar bence tamamı sokağa çıkmalı yoksa muslumanlar bu ulkenın yonetımını hırıstıyanlara verırlerse vay hallerıne
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • mehtap dalgalı 4 yıl önce Şikayet Et
  bunların müslüman oldugunu sanmıyorum. çogu hrıstiyan asker olabilir
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • halid elvani 4 yıl önce Şikayet Et
  RAHMAN VE RAHİM CABBAR VE KAHHAR OLAN ALLAHIM. ne zaman senin büyük yardımın ey rabbim ümmet perişan ümmet kan ağlıyor. bu insanların senden başka kimseleri yok ne olur yarab hayırlı bir çıkış yolu aç. şüphesiz sen bizim ellerimizle onları kahretmek istersin ama elimizden bir şey gelmiyor. yaaa saaaabbbıııırrr.
  Cevapla Toplam 25 beğeni
 • ismet 4 yıl önce Şikayet Et
  hee kafirliğin gereğini yapmışlar. bekleyin bakalım kafir mısır ordusu sonunuzu dünya görücek.
  Cevapla Toplam 14 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat