İran'da iş çığırından çıktı! Yeni ölüm haberleri!

İran'ın İsfahan eyaletine bağlı Kehderican ilçesinde rejim karşıtı gösterilerde 5 protestocu ölürken, Necef Abad'ta da 2 devrim muhafızı hayatını kaybetti.

GİRİŞ 02.01.2018 00:40 GÜNCELLEME 02.01.2018 09:54

İran'daki rejim karşıtı gösterilerde İsfahan eyaletine bağlı Kehderican ilçe kaymakamlığına saldıran göstericilerden 5'inin öldürüldüğü bildirildi.

İran'dan yayın yapan haber sitesi Asriran, İran'daki rejim karşıtı gösterilerde İsfahan eyaletine bağlı Kehderican ilçesi kaymakamlığına saldıran göstericilerden 5'inin öldürüldüğü duyurdu.

 

NECEF ABAD'TA DA 2 DEVRİM MUHAFIZI VE 2 GÖSTERİCİ ÖLDÜ

Öte yandan, muhafazakarlara yakınlığıyla bilinen Reca News haber sitesine göre, İsfahan eyaletine bağlı Necef Abad ilçesindeki gösterilerde ise 2 devrim muhafızı ve 2 gösterici olmak üzere, 4 kişi hayatını kaybetti.

ETİKETLER
protesto
YAZDIR
YORUMLAR 35
 • Cesur 6 ay önce Şikayet Et
  İranlıları akıllı sanırdım;En kötü iktidar iktidarsızlıktan iyidir,Iraklar Saddamı arıyor,Libyalılar kaddafiyi,yarın sizde pişman olursunuz.
  Cevapla
 • vatandaş rıza 6 ay önce Şikayet Et
  RABBİM, inşallah abd. ve israildede iç savaş çıkmasını nasip eder..bu alçaklar tüm orta doğuyu ateş çemberine çevirdiler...
  Cevapla
 • ddd 6 ay önce Şikayet Et
  olanlar kesinlikle provokasyon ama kendine İslam cumhuriyeti diyen bir devlet gider müslüman halka karşı esed denen dinsizin yanında durursa acısı böyle çıkar.. Allah sabırlıdır ama aynı zamanda adildir..
  Cevapla
 • Mukan KAHAN 6 ay önce Şikayet Et
  İrandan sonra sıranın USA'de olmasını isterdim tabii ki. Aslında bütün bunların sebebi Kudüs. Israil için fırsat yaratılıyor.
  Cevapla
 • aykut 6 ay önce Şikayet Et
  iran dan sonra sıra kimde acaba
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Emeklilere 4 bin 800 lira avans müjdesi
Komodo ejderinin avı nefes kesti