İran'da iş çığırından çıktı! Yeni ölüm haberleri!

İran'ın İsfahan eyaletine bağlı Kehderican ilçesinde rejim karşıtı gösterilerde 5 protestocu ölürken, Necef Abad'ta da 2 devrim muhafızı hayatını kaybetti.

 • GİRİŞ02.01.2018 00:40
 • GÜNCELLEME02.01.2018 09:54
İran'daki protestolarda olay çıktı: 1 ölü, 4 yaralı

İran'daki rejim karşıtı gösterilerde İsfahan eyaletine bağlı Kehderican ilçe kaymakamlığına saldıran göstericilerden 5'inin öldürüldüğü bildirildi.

İran'dan yayın yapan haber sitesi Asriran, İran'daki rejim karşıtı gösterilerde İsfahan eyaletine bağlı Kehderican ilçesi kaymakamlığına saldıran göstericilerden 5'inin öldürüldüğü duyurdu.

 

NECEF ABAD'TA DA 2 DEVRİM MUHAFIZI VE 2 GÖSTERİCİ ÖLDÜ

Öte yandan, muhafazakarlara yakınlığıyla bilinen Reca News haber sitesine göre, İsfahan eyaletine bağlı Necef Abad ilçesindeki gösterilerde ise 2 devrim muhafızı ve 2 gösterici olmak üzere, 4 kişi hayatını kaybetti.

KAYNAKAA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Etiketler

Yorumlar35

 • Cesur 1 hafta önce Şikayet Et
  İranlıları akıllı sanırdım;En kötü iktidar iktidarsızlıktan iyidir,Iraklar Saddamı arıyor,Libyalılar kaddafiyi,yarın sizde pişman olursunuz.
  Cevapla
 • vatandaş rıza 2 hafta önce Şikayet Et
  RABBİM, inşallah abd. ve israildede iç savaş çıkmasını nasip eder..bu alçaklar tüm orta doğuyu ateş çemberine çevirdiler...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ddd 2 hafta önce Şikayet Et
  olanlar kesinlikle provokasyon ama kendine İslam cumhuriyeti diyen bir devlet gider müslüman halka karşı esed denen dinsizin yanında durursa acısı böyle çıkar.. Allah sabırlıdır ama aynı zamanda adildir..
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Mukan KAHAN 2 hafta önce Şikayet Et
  İrandan sonra sıranın USA'de olmasını isterdim tabii ki. Aslında bütün bunların sebebi Kudüs. Israil için fırsat yaratılıyor.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • aykut 2 hafta önce Şikayet Et
  iran dan sonra sıra kimde acaba
  Cevapla Toplam 3 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat