Osmaniye

Vicdansızlar! Görenler büyük şok yaşadı

08:30 15 Aralık 2019 5 Yorum Var
Vicdansızlar! Görenler büyük şok yaşadı

Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde yol kenarındaki hendeğin içerisinde üst üste yığılmış onlarca köpek ölüsünü görenler şok yaşadı.

Edinilen bilgiye göre, Burgaçlı köyü TAG (Tarsus-Adana-Gaziantep) otobanı kenarında sabah saatlerinde bir hendeğin içerisinde üst üste yığılmış şekilde bırakılmış köpek ölülerini görenler şoke oldu.

Vatandaşlar durumu jandarmaya bildirdi. Sabah servis aracıyla işe giderken köpekleri gören Tarık Göl isimli vatandaş, "Bu yol benim her zaman kullandığım yol. En son iki gün önce geçtim böyle bir şey yoktu.

Uzaktan fark ettim. Yanlarına gelince şok yaşadım. En az 10-15 tane köpek ölü şekilde üst üste yığılmış ve buraya atılmış" şeklinde konuştu.

YORUMLAR

5 Yorum Var
 • zafer gülten 2 ay önce Şikayet Et
  çoğu hayvan barınağı aslında hayvan öldürme yeri,yeni gelmiş hayvanlar en fazla bir sene bakılıyor,ve yeni hayvanlar gelince eskilerden hasta ve yaşlı olanlar seçilip katlediliyor ve belediye çalışanlarına,çöp toplamaya teslim edilip atılmaları söyleniyor,kimi yerde öldürülüp,yakılıp yok ediliyor. çünki barınaklarda yeterli kapasite ve hayvanlara bakmak için ödenek çok az,verilen ödenekde çalışanlarca yeniyor belli.bazı barınaklardada hayvanlar açlıktan birbirini parçalıyor.
  Cevapla
 • kaptan 2 ay önce Şikayet Et
  ALLAH belanizi versin serfsiz köpekler köpek derken aslinda orada cansiz yatan ALLAH in yaratmis oldugu bu hayvanlara hakaret oluyor zira bunlari yapna serfsizler köpek kelimesi onlar icin hafif dahi kaliyor devlet bunun izini sürmeli elbette birileri bir seyler fisildayacaktir ve o köpeklere en ibretli ceza verilmeli ki ülkemiz bi daha böyle seyler yasamasin
  Cevapla
 • tesbit 2 ay önce Şikayet Et
  Hayvan, alanın üstüne zimmetlenmeli vebelli zaman aralıklarında Konturolü yapılmalı, Sahipleri Bakamayacak duruma düşerse aylık veya yıllık belli bir ücret karşılığında belediyenin bir kurumu bakmalı. Başka türlü ÇÖZÜM OLMAZ diyorum.
  Cevapla
 • misafirim 2 ay önce Şikayet Et
  bu canları katledenler belediyeye ait barınaklardan alınıp zehirlenmişler sonrada yol kenarına atılmışlar bunu yapanları ALLAH inlete inlete canlarını alsın inşallah
  Cevapla
 • murtaza 2 ay önce Şikayet Et
  Hayvan sevicileri barınakları çoğaltma peşine düşsünler, hergün köpek saldırılarına uğrayan çoluk, çocuk, kadın var, bende evladımı okula tedirgin gönderiyorum, köpekler den dolayı
  Cevapla
 • zafer gülten 2 ay önce Şikayet Et
  Murtaza,bir zamanlar bende çocuktum ve bulunduğum semt sokak köpeği kaynıyordu,ama ne bana,nede anama babama bir köpek saldırmadı...köpeğe taş atar,yavrusunu alıp boynuna ip bağlamaya kalkarsan,bir köşede uyuyan köpeğe tekme taş atarsan saldırırlar tabii.ve sana bir tavsiye köpekten çok insanlardan kork...sokaklarda öyle çok sapık sübyancı,katil,gaspçı ,tinerci neyin varki,köpeklerden çok daha tehlikeliler.
 • Ahmet 2 ay önce Şikayet Et
  Hemşerim vicdanına ne oldu böyle bir kuru ekmek versen kırk yıl sana kuyruk sallayan bu masum hayvancıklar dan niye nefret ediyorsun öldürmekten başka çözüm bulunamazmi sence
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
Osmaniye
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.