Son ankette AK Parti'nin oy oranı

AK Parti, yerel seçimlerin çalışmasını önceki ay başlatmıştı. Son yaptırdığı anketteki oy oranını ise Bekir Bozdağ açıkladı.

 • GİRİŞ09.08.2013 13:09
 • GÜNCELLEME09.08.2013 14:03
Son ankette AK Parti'nin oy oranı

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, dün Edirne'de soruları yanıtladı..

Her gün anketler yapıldığını ve AK Parti oyunun yüzde 50'nin üzerine olduğunu öne süren Bozdağ, sözlerini şöyle tamamladı:

"Şu anda bile anketlerde AK Parti'nin yüzde 50'nin üzerinde, CHP'nin oyu yüzde 25'lerde, diğerlerinin ki daha az kötü durumda. Fotoğraf ortada yarın yeni bir seçim olsa hepimiz Türkiye'nin neresinde kaç belediye kimin alacağını üç aşağı beş yukarı biliyoruz"

Yorumlar41

 • DADAŞ 4 yıl önce Şikayet Et
  akp liler başkanlık garanti olsaydı..akp seçim isterdi. esas anketler olmaz diyor...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Ahmet Gül 4 yıl önce Şikayet Et
  DADAŞ : 3lü koalisyonda hakikaten ampul yoktu türkiyede !. şimdi ampulun biri bozulursa millet hemen yerine başka ampul koyuyor ! yani ne ampul biter nede Erdoğanlar ! hazır olun atlayıp tavanada vursanız Başkanlık sistemide geliyor, Cumhur başkanı da erdoğanın ! % 50nin üzeri öyle istiyor !
  Cevapla
 • melih ce 4 yıl önce Şikayet Et
  qwe. statların ve üniversitelerin protesto amaçlı kullanımı en çok ak partiye yarar. türkiye halkının büyük çoğunluğu yaygarayı sevmediği gibi saçma sapan eylemlerede prim vermiyor ayrıca altında bir bit yeniği olduğunu düşünüyor. son mısır olayları da oyunun sadece türkiyeyi kapsamadığınının kanıtı olduğunu düşünüyor o yüzden şu şartlarda ak parti hala çok şanslı. yalnız ak partide kendi ayağına sıkmak istemiyorsa beceriksiz belediye başkanlarını tasfiye etmeli. mesala başakşehirde kesinlikle değiştirmeli
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • DADAŞ 4 yıl önce Şikayet Et
  nasip be kardeş...erdoğanmı olur gülmü olur biz bilemeyiz. belki başkası olur...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • DADAŞ 4 yıl önce Şikayet Et
  24 ağustos konya mitinginde cevap vereceğiz. siz hakarete devam edin
  Cevapla Toplam 4 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat