'KIlıçdaroğlu'nun siyasi hayatı bitebilir'

Bu seçimlerin Kılıçdaroğlu'nun son seçimi olabileceğini iddia eden Cem Küçük nedenlerini sıraladı.

'KIlıçdaroğlu'nun siyasi hayatı bitebilir'
'KIlıçdaroğlu'nun siyasi hayatı bitebilir'
GİRİŞ 13.03.2015 12:10 GÜNCELLEME 13.03.2015 13:38
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Gazeteci yazar Cem Küçük CHP'nin yanlış ittifaklar içinde olduğnu söyledi..Küçük, 7 Haziran seçimlerinden sonra 'Kemal Kılıçdaroğlu'nun siyasi hayatı bitebilir' diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU’NUN BU SEÇİMDE SİYASİ HAYATI BİTEBİLİR

Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu son seçimi olabilir. Çünkü buradan alacağı yüzde 25-26’lık bir oy, onun zaten siyasi hayatını bitirecek bir şeydir, fiili olarak. Çünkü 2010’dan beri genel başkan, zaten oraya nasıl geldiği belli ve AK Parti karşısında her hangi bir umut ortaya koyamayıp , partiyi değiştirecek bir yöne çizemiyorsa, insanlara umut olamıyorsa, bu ülkedeki sadece katı ulusalcı, milliyetçi insanlar dışında muhafazakarlar, Kürtler, dindarlar, başkaları da olabilir bunun içinde, CHP’ye yönelmiyorsa bir sıkıntı var demektir. 

Kemal Kılıçdaroğlu Tunceli’li. Diyarbakır, Batman, Bitlis, Hakkari, belki ilk geldiği zamanlar buralardan oy alma şansı küçükte olsa vardı. En az 25-30 ilde CHP hiç yok, varlığı yok. Belli yerde tabelası var. %25 -26 oy alıyor, milletin dörtte birinde karşılığını görüyor, Batı’da, ortada bir kısım yerlerde var. Ben o yüzden Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu seçimde siyasi hayatının biteceği kanaatindeyim.  

Programda Aydın Doğan'ın açıklamalarını da değerlendiren Yeni Şafak Gazetesi yazarı Cem Küçük "Aydın Doğan'ın AK Parti ve Erdoğan muhalifliği hiçbir zaman bitmeyecek" diye konuştu.


Cem Küçük bu açıklamaları A Haber'de yaptı..

YAZDIR
YORUMLAR 14
 • egeli ciftci 4 yıl önce Şikayet Et
  başarılı olmayan bir siyasi hayat bitse ne yazar bitmese ne yazar.zaten hayat 0
  Cevapla
 • H.B.V 4 yıl önce Şikayet Et
  İnşaAllah biter!..Halkı insanları isyan için Sokağa çağıran parti başkanları istemiyoruz!!!!!!!
  Cevapla
 • TTT123 4 yıl önce Şikayet Et
  Bulmus beles ekmek neden kalksın koltukdan.
  Cevapla
 • benden söylemesi 4 yıl önce Şikayet Et
  Kılıçdaroğlunun siyasi hayatı zaten yok. O bir projenin parçası Ama partinin başında durursa korkarım ki CHP'nin siyasi hayatı bitecek
  Cevapla
 • Sorumlu 4 yıl önce Şikayet Et
  Kemal aga koltuğu kimseye kaptırmaz boşuna hayal kurmayı bırakın. CHP'yi akrabalarıyla dolduracak daha yeni başlıyor sayılır. Kemal'li en az bir 20-30 yıla hazırlıklı olun eğer Allah ömür verir de o günleri yaşatırsa.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Şentop: Türkiye, yeni dünya düzeninin kurucularından birisi olacak
Son dakika haberi: Bakanlık duyurdu! Belgesi olmayan çalışamayacak