AK Parti'nin son reklam yüzü Erdoğan!

12 Haziran seçimlerine 5 gün kala Başbakan Erdoğan'da çalışmalarını hızlandırdı. Erdoğan, AK Parti'nin reklam filminde nasıl rol yaptığını anlattı. İşte o reklam filmi.

 • GİRİŞ07.06.2011 12:07
 • GÜNCELLEME07.06.2011 12:07
başbakan erdoğan, reklam filmi

12 Haziran seçimlerine 5 gün kala Başbakan Erdoğan'da çalışmalarını hızlandırdı. Erdoğan katıldığı canlı yayında gündemi değerlendirdi.

Başbakan Erdoğan seçimler öncesi kanalların canlı yayınlarında seçmeni ile buluşmaya devam ediyor. Kanal 24'te katıldığı programda AK Parti'nin reklam filminde nasıl rol yaptığı sorusuna Başbakan Erdoğan şöyle yanıt verdi:

"Yani gerçekten yani bu işin özellikle yönetmeni bu kadar süratle intikalden dolayı takdirlerini bildirdi. Biz iki üç kez rolümüzü oynadık. Baktık tamam dedi. Doğalım, tabiiyim."

KAYNAKHABER7

Etiketler

Yorumlar9

 • semanur aytekin 6 yıl önce Şikayet Et
  ?. durusun asaletın yeter sayın basbakanım
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Merve BÖLÜKBAŞ 6 yıl önce Şikayet Et
  yakışır başbakanımıza. Allah senden razı olsun. Bu ülke kaç yıl sonra yeni bir lider gördü. Milletimiz insanımız seninle tekrar değer buldu. Tüm oylarımız haklarımız başbakanımıza helal olsun. Tüm dönen dolapların çok iyi takipçisiyiz. millet seni çok iyi biliyor ve seni vicdanında hissediyor başbakanım.Senin hakkında ileri geri konuşan da ya önyargılı veya kötü niyetli... mhp-chp-bdp arasında dönen dolapları da iyi biliyoruz. İnadına AKP inadına ERDOĞAN...
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • istanbul42 6 yıl önce Şikayet Et
  BU ÜLKE. atatürkten sonra en büyük lidere ev sahipliği yapıyor..türkiye dönüşüyor..büyük bir dönüşüm yaşıyor..vesayet gidiyor sivilleşme geliyor..çeteler gidiyor demokrasi geliyor..çok ve bedavadan kazanan iş adamlarının ellerinden hortumlar alınıyor..bu milletimize yansıyor kardeşim yansıyor..ekonomik olarak ben kendime bakıyorum o kadar ilerlemişim ki, ama hamdolsun helal kazandım.şu anda Konya'da esnafın durumu son yılların en parlak aylarını yaşıyor..kafasını çalıştırmayıp, tembellik yapıp, teknolojiden uzak duranlar ise malesef kepenk kapatıyor..dönüşüm yaşıyoruz dönüşüm.eskilerin yöntemleri ile para kazanılmıyor, helal ve teknolojik yolları takip etmek zorundayız..ayrıca türkiyede işsizlern bir kısmı tembellikten baba parası yemekten çalışmıyor..iş çok çalışacak adam yok..te o kadar !!!
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • pınar 6 yıl önce Şikayet Et
  ali kardeş. piyasada o kadar kaset varken ısrarla akp nin kasedine takılmanıda anlamış değilim. hiç bir şey işinize gelmiyor değil mi?
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • pınar 6 yıl önce Şikayet Et
  ERANİL KARDEŞ. anladığım kadarıyla senin dünyadan haberin yok. bu ülke hiç olmadığı kadar birbiriyle kardeş oldu. kürt kürtçe konuştu alevi alevi olduğunu açıkladı utanmadan sıkılmadan bundan rahatsız olanlar birtakım şahıslar hertürlü oyununu oynuyor. 12 haziran günü bu yorumlar zaferimize zafer katacak ..
  Cevapla Toplam 3 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat