İşte Ak Parti'nin son oy oranı

Bütçe kanunu tasarısı görüşmeleri devam ediyor. Hükümet adına konuşan Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay Meclis kürsünden Ak Parti'nin son oy oranını açıkladı.

 • GİRİŞ11.12.2012 17:02
 • GÜNCELLEME12.12.2012 05:51
İşte Ak Parti'nin son oy oranı

Meclis'teki bütçe kanunu tasarısı görüşmeleri sürüyor. Hükümet adına bugün Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay Meclis kürsüsünden seslendi.

SON ANKETTEKİ OYUMUZ YÜZDE 51.5

' Biz milletimizin oyuyla 11. yılını yaşıyoruz hükümet olarak. Biz 2 kişiden birinin oyuyla.' diye konuşan Beşir Atalay'a CHP sıralarında tepki geldi. Tepkiler üzerine AK Parti'nin son oy oranıyla ilgili ellerindeki son seçim anketini açıklayan Atalay 'Konda'nın son ankletinde daha 3-4 gün önce yaptırdık. Aldığımız oy oranı yüzde 51.5.. Son seçimdeki oy oranımızın üzerinde. Ben size şirketin adını da veriyorum takip edin arayın bulun' diye konuştu.

KAYNAKDHA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar12

 • HASAN SARAC 5 yıl önce Şikayet Et
  anket. 10 yıldır her seçim anketine, "yemezler,yutmazlar, atın bakalım,meydan boş" vb diyenler aynı huylarında devam ediyorlar, halbuki azıcık düşünseler 10 yıldır hiçbir seçim tahminlerinin tutmadığını anlayacaklar çünkü bu martavalcılar akparti nin 1. olamayacağın iddia etmişlerdir ama akparti girdiği bütün seçimlerde 1. olarak çıkmıştır. şimdi bu büyük tahminci(!)lere sorsak halkın içinden olduklarını demokrat olduklarını savunacaklardır ve bilmezlerki halktan kopuk oldukları için her seçim tahminlerinde iki doksan uzanmışlardır
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • bekir terzi 5 yıl önce Şikayet Et
  neden akp. bir kere secim vaatleri yapıyorlar ve çoğunlukla vaatler yerine getiriliyor- atılan çamurlar çoğunlukla karşılıksız çıkıyor-abd ve israil uşağ diyorlar ama diyenler evlerinde israili milletvekilleri ile parti düzenleyip planlar yapıyorlar, obamaya laf atıp sonra akrabasını karşılarında görünce tahrikten dolayı diye döktüklerini yalıyorlar. akp ve başbakan en azından dünyanın izlediği arenalarda haykırıyor gerçekleri-eğer yiğidin hakkını yiyecekseniz verilen burslar yapılan konutlar askeri projeler hastaneler yollar okullar üniversteler gözünüze dizinize dursun diyorum. biz menfi muhalefetten yana değiliz zira muhalefetimizde malesef menfidir. hiçbir vaatleri yok bu ülkeye verebilecekleri tek şey fesat tohumları- dükanını yönetemeyene ülke nasıl verilsin. 10 yıldır akp kendisini ıspatladı. dünya kadar borcu ödedi. sadece şunu diyorum isteyen akp yi ihmal etsin fakat inkar etmesin.
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • E.bekir ÖZBEK 5 yıl önce Şikayet Et
  % 61 çıktı. . cehepe araştırma şirketinin sonucu daha 1 saat önce acıklandı. % 61 akp % 11 chp % 13 mhp :)
  Cevapla Toplam 15 beğeni
 • burcan burcan 5 yıl önce Şikayet Et
  milletin oyuna saygı. saygı duymayanlar,hüsrana uğrar,gerçekleri inkar edenler doğruları göremezler.
  Cevapla Toplam 17 beğeni
 • burcan burcan 5 yıl önce Şikayet Et
  siyasilerin karnesini millet verir. ak parti ile 2023'e kadar yola devam:bu partigerçekten ülkeyi birinci sınıf devletler seviyesine çıkarttı,gelir düzeyi yükseldi,sosyal hakların çoğu verildiğinen seçimlerde yine tek başına seçilir.ayrıca muhalefet görevini yapamıyor,tam tersi iktidra yardımcı oluyor,muhalefet yanlış yolda gidiyor.bu millet daha önceki ülkenin durumunu biliyor,yaşam şekli,güvencesi ve gelir düzeyi arttığından muhalefete güvenmediğinden ak parti ile yola devam diyor.siyasilerin karnesini millet verir.bu millette yola devam diyor,saygı duymak gerekir.
  Cevapla Toplam 24 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun