Aslı Aydıntaşbaş ile Akif Beki fena kapıştı İZLE

Akif Beki'nin Aslı Aydıntaşbaş'ın sözlerini düzeltmesine Aydıntaşbaş, “Beni aşağılama Akif” diye tepki verince sinirler gerildi.

 • GİRİŞ24.07.2013 14:32
 • GÜNCELLEME24.07.2013 23:48
Aslı Aydıntaşbaş ile Akif Beki fena kapıştı

CNN Türk ekranlarında Karşı Gündem programında sinirler iyice gerildi. Akif Beki ve Aslı Aydıntaşbaş'ın sunduğu programda Akif Beki, Aydıntaşbaş'ı düzeltince olanlar oldu.

Osman Can'ın AK Parti MYK üyesi olduğunu söyleyen Aslı Aydıntaşbaş'a, 'Hayır yanlış biliyorsun Osman Can MKYK üyesi' dedi.

Bu düzeltme sonrası  'Beni aşağılayamazsın buna papuç bırakmam. Kadın gazetecilere yandaş medyada sürekli bir aşağılama çabası var' diyen Aydıntaşbaş adeta çıldırdı.

Akif Beki, Nuray Mert, Amberin Zaman ve Ceyda Karan isimlerine baskı yapıldığını iddia eden Aydıntaşbaş'a 'Bu isimlere benim üzerimden selam gönderemezsin buna izin vermem'  diye cevap verdi.

Gözleri dolan Aydıntaşbaş ve Akif Beki arasındaki tartışma uzun süre devam etti.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar15

 • cmlboz 4 yıl önce Şikayet Et
  ÜST ÜSTE 2 KERE OLUNCA 3. DE AKİF DEN GELDİ . sayın taşbaş fehmi koru ve şimdi ismini hatırlamadığım diğer konuğundan peşpeşe iki düzeltme yiyince kroşe yumruk gibi 3. de akif beyden gelince diğer ikisi zaten aklındaydı çünkü kadın zaten felaket derecede hırs küpü gardını aldı tabi ama geç oldu nakavt geçmiş olsun. taşbaş hanım
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • İRFAN SADIKOĞLU 4 yıl önce Şikayet Et
  ASLI HANIM VE AKİF BEY . ben firsat buldukça izliyorum akif akıllı ve doğruluğunu inatla ıspatlıyor ve bu onu seviMli ediyor. aslı hanım ise okumadan dersine çalışmadan gazete başlıkşarı ile manşetlere bakarak programa geliyor akif yakalayınca zoruna gidiyor. BİRAZDA ÇAMUR AT İZİ KALSIN TAKTİĞİNE YASLANIYOR
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • gülsüm 4 yıl önce Şikayet Et
  Bu kadın zaten kompleksli... Programı izleyenler varsa inat uğruna sadece aslında savunmayacağı ve hata olduğunu bildiğibi çok şeyi çok rahat savunur.ve bunu yaparken de genelde gözleri masadadır...Akif Bekinin yüzüne bakamaya cesaret edemez..
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • bulentyesilkaya 4 yıl önce Şikayet Et
  ben. cnn,kanal d ,show tv,blomberg, gibi işi gücü hükümete saydırmak olan amerikan güdümlü bütün kanalları sildim ,izlemiyorum izletmiyorum sizde öle yapın .
  Cevapla Toplam 15 beğeni
 • Hamza Karaaslan 4 yıl önce Şikayet Et
  Ülkeyi halka karsi korudugunu sanip yönetimde söz sahibi oldugunu düsünen Gazete!ler. ne önemli meslekmis bu memlektte gazetecelik yahu olmasalar ne yapar acaba nasil hayatta kalir bu millet cok zor vesselam
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat