Marinada demirli tekneye fuhuş baskını

Ataköy'de marinada demirli bir teknede yabancı uyruklu 7 kadın, para karşılığı fuhuş yaptıkları iddiasıyla polis tarafından yakalandı.

Marinada demirli tekneye fuhuş baskını
Marinada demirli tekneye fuhuş baskını
GİRİŞ 21.11.2014 13:23 GÜNCELLEME 21.11.2014 13:58

Bir ihbarı değerlendiren polis ekiplerinin 2 gün boyunca yaptıkları takip sonucu çok sayıda kadın ve erkeğin girip çıktığı tespit edilen lüks teknede yakalanan kadınlar Yabancılar Şubesine sevk edildiler.

Asayiş şube müdürlüğü tarafından 3 gün önce Ataköy'de marinada bağlı bir tekneye fuhuş baskını yapıldı. Ahlak ve Kumar Büro Amirliği ekipleri “Fuhuş yapılıyor ihbarını değerlendirdikleri tekneyi iki gün boyunca takibe aldı. Yapılan takip sırasında çok sayıda kadın ve erkeğin tekneye gelip gittiği bir iki saat içerde kaldıktan sonra ayrıldıkları tespit edildi.  Delillerin toplanmasının ardından önceki gün harekete geçen polis ekipleri sabaha karşı limanda demirli olarak duran tekneye baskın yaptı . Baskında erkeklerle para karşılığı fuhuş yaptıkları iddiasıyla 7 yabancı uyruklu kadın gözaltına alındı. Kadınlar işlemlerinin ardından Yabancılar Şube Müdürlüğü'ne teslim edildiler.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü belirten yetkililer, teknenin sahibinin arandığını söylediler.

KAYNAK: DHA
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
ABD'nin davet ettiği ülkelere sert uyarı: Üç kez düşünün!
Binali Yıldırım'dan gülme krizi etkili espriler