Sakar hırsız kameralara böyle yansıdı

Bursa'da bir işyerindeki plazma televizyonu çalmak isteyen hırsızın başına gelmeyen kalmadı. Kapıyı açamayan, çaldığı televizyonu başına düşüren ve ayağı kayarak yere kapaklanan hırsızın sakarlığı kameralara yansıdı.

  • GİRİŞ15.11.2012 10:57
  • GÜNCELLEME15.11.2012 11:19
Sakar hırsız kameralara böyle yansıdı

Merkez Osmangazi ilçesinde saat 04:55'te bir işyerindeki plazma televizyonu gözüne kestiren kimliği belirsiz hırsız, ilk önce işyerinin etrafında keşif yaptı. Kimsenin olmadığını fark eden sakar hırsız, ilk önce kapıyı açmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Uzun süre uğraşan zanlı kapıyı açamayınca geri gitti. Ancak inadından bir türlü vazgeçmeyen zanlı 5 dakika sonra geri gelerek yeniden kapıyı açmaya çalıştı. Bu sefer başarılı olan hırsızlık zanlısının içeri girdikten sonra başına gelmeyen kalmadı.

Duvara montalanmış 102 ekran plazma televizyonu yerinden sökmeye çalışan zanlı, koca televizyonu başına düşürdü. Pes etmeyen zanlı düşürdüğü televizyonu alarak dışarı çıkmaya çalıştı. Ancak sakar hırsız bu seferde ayağı takılarak televizyonla birlikte yere kapaklandı. Sakar hırsızın yaptıkları ise işyerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Onca sakarlığa rağmen inadından vazgeçmeyen zanlı televizyonu alarak kaçmayı başardı.

İşyeri sahibi ise sabah geldiğinde televizyonunun çalınmış olduğunu görünce polise giderek şikayetçi oldu.

KAYNAKİHA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Etiketler

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat