Levent Kırca'nın son isteği gerçekleşmemeli! - YAZDIR

Usta oyuncu Levent Kırca'nın son isteği "Sarhoşum Gel Beni Al" adlı filminin vizyona girmesiydi.

  • GİRİŞ13.10.2015 10:33
  • GÜNCELLEME13.10.2015 13:01

Cengiz Semercioğlu bugün Hürriyet 'teki köşesinde önceki gece geç saatlerde hayata gözlerini yuman Levent Kırca'nın son isteğinin bir süre önce çektiği 'Sarhoşum Gel Al Beni' filminin vizyona girmesi olduğunu söyledi.

Semercioğlu'nun yazısından o bölüm:

"SARHOŞUM GEL BENİ AL"

"Peki son isteği neydi Levent Kırca'nın? Bir süre önce çektiği "Sarhoşum Gel Beni Al" adlı filminin vizyona girmesi... Vizyona girdiğini göremeden vefat etti. Son vasiyet olarak vizyona girmeli mi bu film? Kararı verecek olan, ailesi...

"SON FİLMİ VİZYONA GİRERSE LEVENT KIRCA ZARAR GÖREBİLİR"

Ancak girerse aklımızda yer eden " Levent Kırca komedisi"nin de zarar göreceğini söylüyor filmi görenler. İzleyen bir-iki dağıtımcı arkadaşım, belki yorgunluk dönemi olduğundan, belki sağlık problemlerinden Levent Kırca'nın filmde yapmak istediğini tam gerçekleştiremediğini söylüyor.

"AMA NE OLURSA OLSUN SON FİLMİYLE DEĞERLENDİRİLMEMELİ"

"Sarhoşum Gel Beni Al" vizyona girip izlenmese... Beğenilmese... Sanki Levent Kırca'nın hatırasına saygısızlık olacakmış gibi geliyor bana. Bu yüzden bilmiyorum. Vizyona girmeli mi, girmemeli, ailesi kararı versin... Ama ne olursa olsun, Levent Kırca son bir filmiyle değerlendirilemeyecek kadar büyük bir oyuncuydu. Nur içinde yat Levent Abi. Bizi o kadar çok güldürdün ki, hakkını helal et..."