Azerbaycanlı iş adamına saldırı! Hayatını kaybetti - YAZDIR

Bakırköy'de ofisinde tartıştığı kişi tarafından silahla yaralanan Azerbaycanlı iş adamı Etimat İsmailov, hayatını kaybetti. İsmailov’u öldürdüğü ileri sürülen Azeri eski polis şefi Gözel Damirov yakalandı.

  • GİRİŞ19.09.2018 22:10
  • GÜNCELLEME20.09.2018 17:42
  • KAYNAKDHA

Alınan bilgiye göre, Şenlikköy Mahalesi Florya Asfaltı üzerindeki ofise gelen G.D. ile iş adamı Etimat İsmailov henüz bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine G.D, İsmailov'a silahla ateş ederek kaçtı. Ofisten silah sesi geldiğini duyan çevredeki vatandaşlar, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. 

 

 

İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan İsmailov, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

KATİL ZANLISI YAKALANDI

İsmailov’u öldürdüğü ileri sürülen Azeri eski polis şefi Gözel Damirov yakalandı.

ÖLDÜRÜLEN İŞ ADAMININ EŞİ KÖŞE YAZARIYDI

Öte yandan silahlı kavga sonucu öldürülen iş adamı Etimad İsmayilov'un Star gazetesi köşe yazarı Sevil Nuriyeva'nın eşi olduğu ortaya çıktı

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

smailov için bugün ikindi vakti Florya Yeni Camisinde tören düzenlendi. Törende İsmailov'un eşi Star Gazetesi köşe yazarı Sevil Nuriyeva taziyeleri kabul etti. Törene eski Başbakanlaradan Ahmet Davutoğlu, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ile İsmailov'un yakınları katıldı. İkindi namazının ardından İsmailov için helallik alındı. Daha sonra İsmailov için cenaze namazı kılındı. Ülkesi Azerbaycan'da defnedilecek olan İsmailov'un cenazesi Atatürk Havalimanı'na götürüldü.