CHP'li belediyeden asfalt rezaleti! - YAZDIR

Kartal Belediyesi'nin yaptığı asfalt çalışması sadece bölge sakinlerinin değil fotoğrafları gören herkesin tepkisini çekti. Vatandaşların kullanımına daha uygun olmasının yanı sıra görsel açıdan da daha iyi olan parke taşlarının üstleri CHP'li Kartal Belediyesi'nce asfaltlandı.

  • GİRİŞ21.10.2018 17:15
  • GÜNCELLEME21.10.2018 23:18

Son dönemlerde özellikle sosyal medya üzerinden yayılan altyapı adımlarına yönelik yanlış uygulamalara bir yenisi daha eklendi.

Vatandaşların yoğun olarak kullandığı ver herhangi bir bozulma, çökme emaresi göstermeyen parke taş döşeli koca sokak belediye ekiplerince asfaltlanarak adeta zifte boğuldu.

 

 

Parke gitti her yer simsiyah zift oldu

Sosyal medya üzerinden yayılan bir fotoğraf kısa sürede gündem olurken, binlerce kullanıcı belediyenin bu adımına tepki gösterdi.

Fotoğraflarda oldukça aydınlık görülen parke döşeli sokağın, Kartal Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı çalışanlarınca asfaltlanmasının ardından geldiği son durum da net bir şekilde görülüyor.2 MİLYON TL'NİN ÜZERİNE ASFALT DÖKTÜLER

Vatandaşların yoğun olarak kullandığı ve herhangi bir bozulma, çökme emaresi göstermeyen, günümüzdeki maliyeti 2 milyon TL olan granit taşın üzerine asfalt döküldü.

Granit taş döşeli yoldaki yer yer bozulmaların, çok az maliyetli küçük iyileştirmelerle yeniden ilk günkü haline getirilebileceği öğrenildi.