TV8 - Kızım ne zaman final yapacak? Yeni sezonda devam etmeyecek mi? - YAZDIR

TV8 ekranlarında uzun yıllar sonra birbirine kavuşan baba-kızın derin iz bırakan ilişkisinin en güçlü şekilde yansıtıldığı Kızım dizi projesi final yaparak yayın hayatını noktalayacak. Karşılarına çıkan bin bir güçlüğe rağmen dimdik durmayı başaran Öykü ve Demir'in yaşamının anlatıldığı Kızım ne zaman ve neden final yapacak?

  • GİRİŞ26.04.2019 12:33
  • GÜNCELLEME26.04.2019 12:33

Tedavisi mümkün olmayan ölümcül bir hastalığa yakalanan Öykü'nün hayata sımsıkı tutunma mücadelesinin konu olarak işlendiği Kızım adlı dizi projesi için final kararı çıkarılarak ekran macerası noktalanacak. Teyzesinin onu terk edip bir başına bırakması üzerine soluğu bu zamana dek hiç bilmediği babasının yanında alarak, zamanla aralarında eşi benzeri olmayan bir bağ oluşmasını TV8 ekranlarına taşıyan Kızım yapımının final yapacak olması hemen herkesi şaşkına çevirdi. Peki, yürek burkan sahneleriyle seyircisine unutulmaz anlar yaşatan Kızım ne zaman ve neden final yapacak?

 

 

Bizim Hikaye ne zaman ve neden final yapacak? Kimse bunu beklemiyordu!

Star TV İstanbullu Gelin ne zaman final yapacak? Sayılı günler kaldı...

 

 

KIZIM NE ZAMAN VE NEDEN FİNAL YAPACAK?

İlk kez 2018 yılının Eylül ayında ekran serüvenine atılan Kızım isimli dizi projesi, duygu yüklü ve kimi zaman gözyaşlarına boğan sahneleriyle seyircisinin ilgisini canlı tutarak etkisi altında bırakmayı başarmıştı. Hatta zaman geçtikçe olay örgüsünün bambaşka noktalara evrilmesi ve heyecan ve merak düzeyini en uç noktaya gelmesiyle izleyici kitlesinin başından bir an olsun ayrılmadığı bölümlerde imzasını taşımaya başladı. Fakat her ne kadar Kızım yapımının müptelası haline gelen önemli ölçüde bir kitle oluşsa da, hiç beklenmedik bir şekilde final kararının gündeme taşınması şok etkisi meydana getirdi. Alınan karar neticesinde yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği, baş rollerini ise Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ın paylaştığı Kızım dizisinin Mayıs ayının sonunda final yaparak ekranlara veda edeceğinin bilgisine ulaşıldı.

kızım ne zaman final yapacak