Kadın izleyicisinin akıl sır erdiremediği skandal! Eleştiri yağmuru... - YAZDIR

Fox TV ekranlarında geniş bir kitlenin tüm dikkatlerini üzerinde toplayan Kadın adlı dizi projesinde izleyici gözlerine inanamadığı bir olaya tanıklık etti. Kadın yapımında Şirin rolünü üstlenen Seray Kaya'nın senaryo gereği eve gelen misafirlere hazırlamış olduğu kahvenin içerisinde tükürme hareketinde bulunması seyircileri şaşkına çevirerek bu kadarı pes artık dedirtti.

  • GİRİŞ16.05.2019 23:38
  • GÜNCELLEME16.05.2019 23:38

Fox TV ekranlarında elde ettiği hatrı sayılır ölçüde başarıyla reyting sıralamasını alt üst eden Kadın isimli yapımını yakın takip altına alanlar ağızları bir karış açık bırakan olaya şahit oldu. Etkileyici, duygu yüklü ve çarpıcı sahnelere imza atan Kadın dizi projesinde Şirin karakterini canlandıran Seray Kaya'nın rol icabı yapmış olduğu çirkin davranış izleyici kitlesinin midesini bulandırarak eleştiri bombardımanına tuttu. 

 

 

Kadın 63.bölüm fragmanı? Sarp, bu kez acıların en büyüğüyle sınanıyor!

Her hafta seyircilerin bir an olsun ekranın başından ayrılamayarak yaşanan gelişmeleri pür dikkat kesilerek takip ettiği Kadın son bölümde; Enver'in yaşadığı yere yardım etmek amacıyla ziyarete gelen Şirin (Seray Kaya), kendisinden hiç haz etmediği Ceyda'yı da karşısında görünce rahatı ve keyfi kaçması nedeniyle oradan bir an önce ayrılacağı esnada babasının kendisine engel olmasıyla olayların seyri değişir.

 

 

Kadın dizisinde Enver'in kızının önünü keserek kendilerine kahve hazırlamasını istemesiyle rahatsızlık seviyesi en uç noktaya ulaşan Şirin (Seray Kaya) ise Ceyda'ya kahve hazırlayacağı sırada aklına gelen şeytanlık seyircilere bu kadarı da pes artık dedirtti. Kadın projesinde kahveleri hazırlayan Şirin (Seray Kaya) kahvelere misafirlere ikram etmeden hemen kahvelerden bir tanesinin içerisine tükürme hareketinde bulunması izleyenlerin ağır tepki göstermesine yol açtı. 

kadın şirin seray kaya