Eleştiriler bir türlü kesilmiyor! Şirin Payzın başını belaya soktu... - YAZDIR

Gazeteci Şirin Payzın, moderatörlüğünü İsmail Küçükkaya'nın üstlendiği ve çok geniş bir kitlenin pür dikkat ettiği Ekrem İmamoğlu-Binali Yıldırım ortak yayınıyla ilgili skandal bir paylaşıma imza attı. Şirin Payzın, canlı yayın esnasında Binali Yıldırım'ın kullandığı ''Hay Hay'' kelimesini ''Hayır Hayır'' olarak anlayıp tweet olarak paylaşınca tepkiler bir anda çığ gibi büyümeye başladı.

  • GİRİŞ20.06.2019 11:47
  • GÜNCELLEME20.06.2019 11:47

Gazateci Şirin Payzın, İsmail Küçükkaya moderatürlüğü eşliğinde gerçekleşen ve tüm Türkiye'nin yakın takip altına aldığı Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu ortak yayını hakkında pek çok kişinin isyan bayraklarını kaldırmasına neden olan bir paylaşımda bulundu. Düzenlenen canlı yayın sırasında İsmail Küçükkaya'nın ''Ekonomi konuşalım'' ifadesinin ardından Binali Yıldırım'ın karşılık verdiği ''Hay Hay'' kelimesini yanlış anlayıp bu yönde bir tweet paylaşınca eleştiri oklarının hedefi haline geldi. 

Cüneyt Özdemir'den İsmail Küçükkaya'ya damga vuran eleştiri! Son soru...

Deniz Akkaya'dan Binali Yıldırım'la ilgili samimi açıklamalar! O benim...

 

Sosyal medya platformunda Şirin Payzın'a eleştiri üstüne eleştiri gelirken, büyük bir tepki toplayan bu paylaşımını sonradan silerek Binali Yıldırım'ın sarf ettiği kelimeyi yanlış duyduğuna yönelik açıklamada bulundu. 

Şirin Payzın, sosyal platform olan Twitter aracılığıyla canlı yayın esnasında İsmail Küçükkaya'nın "Efendim ekonomi konuşalım biraz" ifadesine karşılık Binali Yıldırım'ın "Hayır hayır" yanıtını verdiğini paylaştı.

Kendisine gelen ardı arkası kesilmeyen sert eleştiriler üzerine Şirin Payzın "Ben hayır duydum... Binali Yıldırım "hay hay demiş peki ben yanlış duydum..." şeklinde ifadelere yer vererek skandala yol açan tweetini kaldırdı.

şirin payzın

ismail küçükkaya