Dünya çapında da takip edilen Erkenci Kuş'tan riskli karar: Artık... - YAZDIR

Yaz döneminde de yayın maratonunu hız kesmeden sürdürecek olan Erkenci Kuş isimli dizi projesinin senaristi bir kez daha değişti. Geçtiğimiz günlerde yayın gününde değişiklik kararı alınan Erkenci Kuş yapımının gidişatını etkileyecek radikal bir karar alınarak yeni senaristinin Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı olacağının açıklaması gerçekleştirildi.

  • GİRİŞ11.07.2019 15:04
  • GÜNCELLEME11.07.2019 15:04

Çok geniş yelpazede hayran kitlesine ulaşan ve yayınlandığı her hafta yüksek izlenme oranlarıyla adından sıkça söz ettiren Erkenci Kuş adlı dizi projesinin senaristinde yeniden değişiklik kararı alındı. Sanem ve Can'ın yaşadığı romantik komedi tadındaki olaylar zincirini konu olarak işleyen ve seyircisinin ekranın başından bir an bile ayrılmadan heyecan ve merakla takip ettiği Erkenci Kuş yapımı bilindiği üzere yaz döneminde de ekran serüvenine kaldığı yerden devam edecek. Bunun yanı sıra izleyici kitlesinden sosyal medya platformunda da ciddi ölçüde beğeni ve yorum alan ve her defasında final yapmaması yönünde destek mesajları toplayan Erkenci Kuş dizisinin bundan böyle senaryosunu kaleme alacak yeni isimler duyuruldu.

Aleyna Tilki, isyan bayraklarını kaldırdı! Hayranlarına tepki gösterdi...

Hem Demet Akalın hem de Alişan'dan LGS şampiyonu ikizlere büyük destek!

Yapımcılığında Faruk Turgut'un bulunduğu ve yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği Erkenci Kuş dizisinin yeni senaristi belli oldu. Gold Film farkıyla her Salı akşamı Star TV ekranlarına taşınan Erkenci Kuş dizisinin senaryosunu üstlenecek yeni isimler Fethi Kantarcı ve Saygın Delibaş olarak açıklandı.

erkenci kuş