Flamingo köy nerede? Nasıl gidilir? Fiyatları hakkında bilgi... - YAZDIR

Temiz havası ve sessiz sakin doğasıyla Çatalca'da bulunan Flamingo Köy sizleri haftasonu kaçamağına çağırıyor. Kahvaltısı ile meşhur olan bu yerde flamingo, ördek, kaz, tavus kuşu, kuğu, sülün, civciv ve tavukların mini hayvanat bahçesi bulunmaktadır. Peki, Flamingo Köy nerededir? Nasıl gidilir? Fiyatları ne kadardır? İşte, haberin ayrıntıları...

  • GİRİŞ17.09.2019 08:17
  • GÜNCELLEME24.09.2019 10:08

Çocuklu ailelerin tercih ettiği Flamingo Köy, her yaştan kesimin ilgisini çeken yerler arasında. Flamingo Köy, tam takır kahvaltısıyla meşhur olduğu gibi tatil seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz. Bu doğal yaşam parkında, Hafta içi serpme kahvaltı, hafta sonu ise açık büfe kahvaltı seçenekleri ile hizmet olarak hizmet veriliyor. İstanbul'da gezilecek sakin yerler adlı haberimiz için sayfamıza göz atabilirsiniz. Peki, Flamingo Köy nerede? Nasıl gidilir? Fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı takip ediniz. İşte, Flamingo Köy hakkında bilinmesi gerekenler...

Flamingo Köy nerede? Nasıl gidilir?

FLAMİNGO KÖY NEREDE? NASIL GİDİLİR?

Çatalca'da bulunan Flamingo Köy, İstanbul'dan 1 veya 1,5 saat içerisinde ulaşılabilecek bir konumdadır. İstanbul’un yüz ölçümü bakımından en büyük ilçesidir.

Flamingo Köy nerede?

FLAMİNGO KÖY'DE NE YAPILIR?

Hem bir doğal yaşam parkı hem de kahvaltı mekanı olarak hizmet veren Flamingo Köy'de adını köyde bulunan Flamingolardan almaktadır. Çocukların ve yetişkinlerin ilgisini çeken flamingoların yanı sıra köyde; ördek, kaz, tavus kuşu, kuğu, sülün, civciv ve tavukların mini hayvanat bahçesi bulunmaktadır. Çocukları eğlendirmek için seçebileceğiniz bir diğer eğlence de pedallı yunus bisikletleri. Dere içerisinde bu bisikletler ile flamingolar arasında sürüş keyfi yaşayabilirsiniz.

Flamingo Köy

FLAMİNGO KÖY KAHVALTI VE MANGAL FİYATLARI

Köye girişte danışmada bulunan ilgililere gelme nedeninizi belirttiğiniz taktirde ona göre ücrete tabi tutuluyorsunuz. Kahvaltı veya mangal gibi seçeneklerin ücretlendirilmesinde farklılık oluyor. Kahvaltı yapmayacak olsanız dahi giriş ücreti alınmaktadır. 

Flamingo Köy

Sınırsız çay dahil olmak üzere Flamingo serpme kahvaltısı için kişi başı 50 TL ücret talep ediliyor. Hafta sonları sunulan açık büfe kahvaltının ise kişi başı ücreti 70 TL. Kahvaltı 9:00 ile 13:30 arasında servis ediliyor.

Flamingo Köy