Kurtlar Vadisi için açıklama geldi: Netflix'te yayınlanacak mı? - YAZDIR

Kurtlar Vadisi hayranlarını heyecanlandıran gelişmeler yaşanıyor. Uzun süredir ekranlarda olmayan Kurtlar Vadisi dizisi geri döneceği iddia edildi. Peki sevilen dizi hangi kanalda yayınlanacak? Geçen sezon Kanal D ve TRT ile olan anlaşmalar son dakikada iptal olan dizi 2020 yılı itibariyle sevenleriyle buluşacak mı?

  • GİRİŞ12.09.2019 12:03
  • GÜNCELLEME12.09.2019 12:03

Kurtlar Vadisi yeni sezonu için geri sayım başladı. Yayınlandığı her sezon izlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi, Netflix ile birlikte ekranlara döneceği iddia edildi. Fenomen Türk dizisi, 2 sezondur hiçbir televizyon kanalında yayınlanmıyordu. Son olarak geçen sezon Kanal D ve TRT ile olan anlaşmalar son dakikada iptal olan dizi 2020 yılında Netflix aracılığıyla yayınlanacak mı?

 

 

KURTLAR VADİSİ'NDEN NETFLİX AÇIKLAMASI

Bir döneme damga vuran fenomen dizi Kurtlar Vadisi'nin Netflix'te yayınlanacağına dair haberler dizinin yapımcı firması Pana Film tarafından yalanlandı.

 

 

İşte o açıklama:

Bazı yayın organlarında yapımcılığı Pana Film tarafından üstlenilen Kurtlar Vadisi adlı dizimizin bir dijital platform ile anlaştığına dair spekülatif haberlere yer verildiği görülmüştür. Söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Pana Film olarak bizi yıllardır yalnız bırakmayan değerli seyircilerimizin Kurtlar Vadisi’nin geri dönmesini ne kadar istediklerinin farkındayız. Dolayısıyla Kurtlar Vadisi ile ilgili herhangi bir gelişme olduğunda, spekülasyona izin vermeden tüm duyurular resmi sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır.

Bunun dışındaki açıklamalara ve onları yapanlara itibar edilmemesini rica ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

KURTLAR VADİSİ VATAN FİLMİ NE KADAR İZLENDİ?

15 Temmuz darbe girişimini konu alan  Yapımcılığıyla senaristliğini üstlenen ve başrolünü oynayan Necati Şaşmaz'ın filmi Kurtlar Vadisi Vatan ilgi görmedi.

29 Eylül 2017 tarihinde vizyona giren ve ilk hafta 929 salonda oynatılan Kurtlar Vadisi Vatan filmi toplamda 634.898 bin kişi tarafından izlendi.

Toplamda 7.373.649 TL hasılat elde eden Kurtlar Vadisi Vatan filmi beklenen ilgiyi göremedi.

Son olarak 2011 yılında Kurtlar Vadisi: Filistin ile sevenlerinin karşısına çıkan Necati Şaşmaz toplam 2.028.057 izleyici ile buluşmuştu

Kurtlar Vadisi Vatan Filmi Ne Kadar İzlendi?