Çukur'dan gururlandıran davranış: Mesajıyla topluma bilinç kazandırdı... - YAZDIR

Show TV ekranlarında üç sezondur yayın hayatına son sürat eden Çukur projesinde son zamanlarda çığ gibi büyüyen kadın cinayetleri konusu ele alındı. Reyting sıralamasında zirveyi kimseye kaptırmayan Çukur yapımının yeni bölümünde Ceren Özdemir'in acımasızca katledilmesine dikkat çekerken, cinayete kurban giden diğer kadınların da isimleri duvara yazılarak anlamlı mesaj verildi.

  • GİRİŞ16.12.2019 09:14
  • GÜNCELLEME16.12.2019 09:14

Her pazartesi akşamı izleyici kitlesini ekran başına toplayan ve sahnelerinde verdiği toplumsal mesajlarıyla gönülleri fetheden Çukur projesinin yeni bölümünde kadın cinayeti konusu çarpıcı bir şekilde işlendi. Son zamanlarda bir hayli artış gösteren kadın cinayetlerine yer veren Çukur'un yeni bölümünde henüz gençliğinin baharında canına kast edilen Ceren Özdemir'in ismi duvarlara yazılırken, cinayete kurban giden diğer kadınların da isimlerinin bulunması seyircisini derinden etkiledi. 

Aynı zamanda "Sadece hayatları değil, hayalleri de vardı" ve "Kadınlar sokakta korkmadan dolaşacak, herkes buna alışacak" şeklinde anlamlı duvar yazılarıyla sosyal platformda da yankı uyandırmayı başardı.

''BU UTANCI BÖLÜŞSEK DE PAYLAŞAMAYIZ!''

 

 

Show TV ekranlarında heyecan ve gerilim fırtınası estirmeye devam eden Çukur'un sosyal mesajlar ile yüklü yeni bölümünde; Ordu ilinde kalbinden bıçaklanarak hayata gözlerini yuman 20 yaşındaki balerin Ceren Özdemir'in cinayetine parmak basıldı. "Bu utancı bölüşsek de paylaşamayız" duvar yazısının hemen altına Ceren Özdemir'in adının yazılması üzerine herkesten tam not aldı.

çukur