O Ses Türkiye, tüm başarı kapılarını kendisine araladı! Şahin Kendirci kimdir? - YAZDIR

TV8'de ekrana gelen O Ses Çocuklar yarışmasının birincisi olan Şahin Kendirci'nin kız kardeşi Zeliha Kendirci O Ses Türkiye'ye katılarak performansını sergiledi. Zeliha Kendirci, O Ses Türkiye sahnesinde seslendirdiği Duyanlara Duymayanlara parçasıyla büyük beğeni toplarken Şahin Kendirci de bir kez daha sahne performansını ortaya koyarak herkesi yeniden kendine hayran bıraktı.

  • GİRİŞ27.12.2019 14:29
  • GÜNCELLEME27.12.2019 14:29

TV8'de 15 Aralık Pazar tarihinde izleyici kitlesiyle buluşan O Ses Türkiye programına Zeliha Kendirci katılarak etkileyici sesiyle jüri üyelerinin ilgisini çekmeyi başardı. Duyanlara Duymayanlara isimli müzik parçasıyla O Ses Türkiye'de başarılı bir sahne performansına imza atan Zeliha Kendirci'nin, Müslüm adlı beyaz perde projesinde Müslüm Gürses'in çocukluk hayatına canlandıran Şahin Kendirci'nin kız kardeşi olduğu gün yüzüne çıktı.

 

 

Daha önce yine TV8 ekranlarına taşınan O Ses Çocuklar isimli yarışmayı kazanarak birinci olan Şahin Kendirci'nin kız kardeşi Zeliha Kendirci'nin seslendirmesini beğenen Seda Sayan ve Murat Boz ikilisi kendi takımında yer alması için döndü. Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı ise Şahin Kendirci'nin kız kardeşi olduğu açıklamasında bulunup hem jüri üyelerini hem de ekran başındaki ve stüdyodaki izleyicileri şaşırttı. 

Kız kardeşine destek olmak amacıyla stüdyoyu tekrardan ziyarete gelen Şahin Kendirci, bütün jüri üyeleriyle hasret giderip keyifli bir gerçekleştirdi. Özellikle Müslüm yapımındaki oyunculuk başarısıyla hemen herkesin takdirini kazanan ve O Ses Türkiye sahnesine bir kez daha çıkan Şahin Kendirci kız kardeşi Zeliha Kendirci ile beraber düet yaptı.

 

 

o ses türkiye şahin kendirci zeliha kendirci