Kuruluş Osman ekibine katılması dört gözle beklenen Engin Altan Düzyatan'a sürpriz teklif geldi - YAZDIR

Televizyon ekranlarında başrolünü üstlendiği Diriliş Ertuğrul isimli dizi projesiyle büyük çıkış yakalayarak oyunculuk kariyerinde zirveyi gören Engin Altan Düzyatan'a sürpriz teklif geldi. Yeni yayın döneminde ekran yolculuğunu sürdüren Kuruluş Osman projesine gelmesi beklenen Engin Altan Düzyatan, Hollywood'tan gelen dizi teklifini onayladığı takdirde ailesi ile birlikte Londra'ya yerleşeceğinin bilgisine ulaşıldı.

  • GİRİŞ26.03.2020 00:55
  • GÜNCELLEME26.03.2020 00:55

TRT1 ekranlarında hafızalarda kalıcı iz bırakan etkileyici sahneleri ile dizi severleri ağırlayan Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan başarılı isim Engin Altan Düzyatan'a Hollywood'tan sürpriz dizi teklifi geldiği öğrenildi. Bilindiği üzere canlandırdığı ''Ertuğrul'' karakteriyle ülkemizde olduğu kadar uluslararası alanda da popülaritesini artırarak önemli başarılara imza atan Engin Altan Düzyatan, yeni dizisi Kurşun'un erken final kararı alarak ekrana veda etmesiyle beraber bir süredir kabuğuna çekişmişti.

Tüm bunların yanı sıra bu sezon itibariyle Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde ekran macerasındaki yerini alan Kuruluş Osman dizisiyle yeniden ekranlara dönüş yapması beklenen Engin Altan Düzyatan’a çekimleri gerçekleştirilmeye başlanacak ABD yapımı bir dizi projesine çağrıldı.

Çekimleri Londra ve Los Angeles’ta tamamlanacak olan yapım, dünyaca ünlü bir dijital platformda yayına gireceğinin bilgisine ulaşıldı. Kuruluş Osman dizisine beklenen Engin Altan Düzyatan, sıcak baktığı dizi projesine şayet olumlu yanıt verirse, eylül ayında ailesi ile beraber Londra’ya yerleşecek. Çekimleri 2 yıl sürecek projedeki tek Türk oyuncu da Düzyatan olurken, son dönemlerde yıldızı parlayan oyuncuya Hollywood kapılarını açacak projenin diğer ayrıntıları ise şu an için gizli tutulmaktadır.