Zigavus Türk markası artık Avrupa'da kişisel bakım marketlerinde!

Sektöründe bir ilke imza atarak ilk defa Sarımsak özü ve birçok bitki özü ile, özel olarak formüle edilen Zigavus pharma markalı şampuanlar,saç bakım ve cilt bakım ürünleri, Avrupa’da ki eczanelerden sonra, kozmetik ve kişisel bakım marketlerinin raflarına da giriyor.

Zigavus Türk markası artık Avrupa'da kişisel bakım marketlerinde!
Zigavus Türk markası artık Avrupa'da kişisel bakım marketlerinde!
GİRİŞ 07.02.2019 17:05 GÜNCELLEME 07.02.2019 18:58

Türkiye’de ve Avrupa’da, saç dökülmesi ve saçlı deri hastalıklarıyla mücadele edecek bitkisel formüle sahip olan şampuanlar,eczanelerde satılan ilk Türk şampuanı olma ünvanına sahiptir.Türkiye başta olmak üzere, Avrupa ve asya’da 70’i aşkın ülkede, eczanelerden temin edebileceğiniz,özel olarak tasarlanmış Zigavus Pharma markalı ürünler, şimdi de kişisel bakım ve kozmetik sektörünün birçok dev isimlerinin raflarında da kendi gösterecek ve siz değerleri müşterilerinin beğenisine arz edilecek.Zigavus Pharma, 2007 de sektöre girdiği andan itibaren, İlk sarımsak özlü şampuan olmanın yanısıra, saç dökülmesi, saç bakımı, cilt bakımı, ve bir çok saçlı deri hastalığı ile savaşan özel ürünleri ile de birçok ilke imza atmıştır. Son olarak piyasaya sürdükleri, geliştirimiş formülü ile özellikle saç kaybını önlemek amacıyla üretilmiş olan şampuanları, probiyotik içeriği ile yine Türkiye de ve sektöründe bir ilktir.

 

 

Zigavus şampuan

Zigavus Pharma, markasıyla Türkiye’de yirmisekizbini aşkın eczanede ürünlerinin satışının yapıldığını ifade eden, markanın Genel  Koordinatörü  Fatma YEŞİLOVA,saç dökülmesiyle mücadelenin yanı sıra, uzama sorunları, kuruluk, saçta kopma, ısıl işlem görmüş veya boya uygulanmış saçların sağlına kavuşma konusunda yardımcı olacak bir çok bitkisel ürünlerinin olduğunu vurguluyor ve ekliyor; erkek, kadın ayırmadan herkese ve her sıkıntıya yardımcı olacak ürünlerimiz mevcut, eczacınıza danışarak yada sitemizden inceleyerek kendinize en uygun ürünü rahatça seçebilirsiniz..

Zigavus Pharma genel koordinatörü Yeşilova; "Eczanelerde satışı yapılan Zigavus Pharma, markalı şampuanlarımızla oluşturduğumuz yurtdışı distribütörlük ağına, hem yurtdışında, hem yurtiçinde yeni bayilikler ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. Bunun yanı sıra, Private Label olarak birçok firmayla da görüşmelerimiz sürüyor. Ürünlerimizin satışı halen Avrupa’nın seçkin eczanelerinde devam ediyor. Kısa bir süre sonra Zigavus Pharma olarak Avrupa ülkelerindeki çok sayıda eczanenin yanı sıra, Avrupa’nın kozmetik kişisel bakım marketlerinde de olacağız. Bu, ülkemiz adına büyük bir gurur olacaktır" ifadelerini kullandı.

 

 

İHRACATTA HEDEF 130 ÜLKE

2019 sonuna dek ihracat yaptıkları ülke sayısını 50’den 70’e çıkartmayı hedeflediklerini ifade eden Genel  Koordinatör,Fatma Yeşilova "Zigavus Pharma, olarak bugün ihracat yaptığımız ülkelerin sayısını kısa sürede 50’yi aşmış durumda. Bu ülkeler arasında; Fransa, İngiltere, Almanya, Hollanda, Irak, Azerbaycan, Özbekistan, Belçika, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ermenistan ve diğer Avrupa ülkeleri bulunuyor. Zigavus Pharma  olarak 2019 yılı sonuna dek ihracat yaptığımız ülkelerin sayısını 40% arttırarak kapasitemizi daha da geliştirmeyi planlıyoruz" dedi.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Tarihi mutabakatta dikkat çeken detay!
Rekor harcama! Trump'ı ikna için her yolu deniyorlar!