Beden incelten Pirinç diyeti : Zayıflamaya yardımcı taze pirinç yutma...

Vücut kitle değerinde makul bir düzeye varabilmek ve kilo fazlalığından uzaklaşarak hayalini kurdukları forma erişmek isteyenlere özel pirinç yutarak zayıflama yönteminden bahsedeceğiz. Kilo vermek ve zayıflamak hedefinde başarıya ulaşmak isteyen kişilerin pirinç yutarak zayıflama tekniğini kendisi deneyimleyip mükemmel etkilerini keşfettiği bilinmektedir. Yağ yakacakların merak ve heyecanla başvurduğu bir alternatif olan pirinç yutarak zayıflamak zararlı mı, özellikleri nelerdir?

Beden incelten Pirinç diyeti : Zayıflamaya yardımcı taze pirinç yutma...
Beden incelten Pirinç diyeti : Zayıflamaya yardımcı taze pirinç yutma...
GİRİŞ 07.08.2019 12:16 GÜNCELLEME 09.08.2019 16:46
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Pirinç yutarak zayıflama yöntemi, iştahını zapt etmek noktasında zorluk yaşayan ve gün içerisinde devamlı surette yedikçe yeme isteği uyanan kişiler için son derece kurtarıcı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Kilo vermek arzusu içerisinde olanlar çiğ pirinç yutma yöntemini uyguladıkları takdirde, hızlı bir şekilde acıkma hissiyatının önemli ölçüde önüne geçebilecek ve hatta bir türlü karşı koyamadığınız tatlı yeme duygusunu da kolaylıkla bastırabilecekler. Hem görünüm hem de sağlık açısından ideal derece zayıflamak isteyen kişiler için çiğ pirinç yutma tekniği oldukça yarar sağlayacak ve bu sayede gerek kısa gerekse uzun vadede kilo almayı durdurabilecek. Peki, fazla kilolarından kurtulmak ve yağ yakımını da hızlandırmak isteyenleri yakından ilgilendiren bir konu olan pirinç yutarak zayıflamak zararlı mı?

5 GÜNDE 3 KİLO BİRDEN VERMENİZİ SAĞLAYACAK MUCİZE YOĞURT DİYETİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA!

 

PİRİNÇ YUTMAK ZAYIFLATIR MI?

Pirinç, çiğ bir şekilde yutulduğu takdirde iştah kapama özelliği bulunmaktadır. Sabah saatlerinde pirinç yutma yöntemini uygulamanız halinde gün içerisinde iştahınızı kontrol altına alabilecek ve fazla kalori içeren gıda/besinleri de tüketmemiş olacaksınız. Diğer taraftan çiğ pirinç yutma tekniği sayesinde fazla yemek yeme arzusunun da önüne geçmiş olacağınız için kilo vermek ve zayıflamak kaçınılmaz olacaktır.

Fakat burada dikkat edilmesi gereken bir diğer husus bulunmaktadır, yalnızca çiğ pirinç yutmak fazla kilolarınızdan kurtulmanıza ve yağ yakımını sağlamanıza yardımcı olmaz. Uygulayacağınız bu yöntemle beraber aynı zamanda yüksek kalorili yiyeceklerin tüketiminden de bir o kadar kaçınmanız gerekmektedir. Bu ikisini de hayata geçirdiğiniz anda kilo vermek ve zayıflamak hedefini gerçekleştirebilirsiniz.

pirinç yutmak zayıflatır mı

PİRİNÇ YUTARAK ZAYIFLAMA YÖNTEMİ…

Pirinç yutarak zayıflama yöntemi şu şekilde uygulanmaktadır; birinci günü yalnızca bir adet çiğ pirinç yutulması gerekmektedir. Sabah vakitlerinde aç karnınıza bir tane çiğ pirinç yutup diğer günlerde de bu miktarı birer birer artırmanız gerekmektedir. Otuzuncu günü gelindiğinde otuz tane çiğ pirinç yutulduktan sonra otuz birinci günde sayıları bu sefer birer birer azaltmanız lazım gelmektedir. Toplamda altmış gün boyunca devam edecek çiğ pirinç yutma yöntemini uygularken pirincinizi bir bardak ılık su yardımıyla yutmanız gerekmektedir.

pirinç yutarak zayıflama yöntemi

PİRİNÇ YUTMAK KAÇ KİLO VERDİRİR?

Başından sonuna kadar bahsi geçen tüm teknikleri doğru ve eksiksiz bir biçimde yapıldığı takdirde 2 ayda içerisinde 8 ila 14 arasında bir kilo verme durumu söz konusu olmaktadır. Ancak şu da unutulmaması gerekir ki, kilo verme oranı kişiden kişiye göre farklılıklar arz etmektedir. Şayet çiğ pirinç yutma yönteminin olumlu bir etkisi görür ve tekrardan kürü uygulamak isterseniz bunun için en az üç ay geçmesini beklemeniz gerekmektedir.

pirinç yutmak kaç kilo verdirir

PİRİNÇ YUTMAK ZARARLI MI?

Çiğ pirinç yemenin bilimsel araştırmalarla beraber saptanmış herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Fakat pirinç ya da nişastaya karşı alerjik bir reaksiyonunuz varsa bu bağlamda uzman hekim desteği almanız gerekmektedir. Şayet çiğ pirinç yutma yöntemine başvurmak istiyorsanız, her şeyden önce doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin.

pirinç yutmak zararlı mı

YAZDIR
YORUMLAR 8
 • Aysun 1 ay önce Şikayet Et
  İnsan hayatıyla oynuyorlar ne kadar saçma pirinç diyetiymiş
  Cevapla
 • birisi 1 ay önce Şikayet Et
  safra kesesini patlatırsiniz yutmayın sakın
  Cevapla
 • Gulay 1 ay önce Şikayet Et
  Boş iş
  Cevapla
 • Vatandaş 34 1 ay önce Şikayet Et
  Ya ne saçmalıyorsunuz yuttuğunuz pirinç midede şişecek ne safra kesesi Allah aşkına biraz mantıklı olun.
  Cevapla
 • Furkan 1 ay önce Şikayet Et
  Sakın çiğ pirinç yutmayin ince bağırsağiniz tikanabilir
  Cevapla
 • yorumsuz 1 ay önce Şikayet Et
  saçma milletin kafasını karıştırmayın
  Cevapla
 • Nurcan 1 ay önce Şikayet Et
  Saçma hiç bõyle bi şi yok
  Cevapla
 • efe 1 ay önce Şikayet Et
  Milletle kafa bulmaya başlandı hem de çeşit çeşit seç beğen al... :)))
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türkiye'ye teşekkür etti: 'Erdoğan'ın dinamik ve vizyoner liderliği..'
Dünyanın en güçlü silahlı kuvvetleri belli oldu!