Haşlanmış limon diyetiyle kilo verme başarısını en uç noktaya kadar taşı!

Zayıflamak adına yapılan diyet kürlerinin baş tacı olarak nitelendirilen limon, haşlanarak tüketildiği takdirde hızlı bir şekilde yağ yakıcı özelliğini aktif hale getirdiği için son derece revaçtadır. Peki, hem vücudun gereksinim duyduğu besin değerlerini karşılayan hem de etkili biçimde kilo verdiren haşlanmış limon diyeti nasıl yapılır? İşte, zayıflama problemine birebir çözüm niteliğindeki haşlanmış limon diyeti ile zayıflama yöntemi...

Haşlanmış limon diyetiyle kilo verme başarısını en uç noktaya kadar taşı!
Haşlanmış limon diyetiyle kilo verme başarısını en uç noktaya kadar taşı!
GİRİŞ 29.07.2019 15:48 GÜNCELLEME 06.08.2019 10:48
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Kilo sorunundan muzdarip olan hemen herkes hızlı bir şekilde vücudunda aşırı miktarda depolanan yağlardan büyük ölçüde kurtularak ideal bedene sahip olma arayışı içerisine girmelerinden çeşitli diyet yöntemlerini uygulamaya özen göstermektedir. Bu noktada haşlanmış limon diyeti, tüm ihtiyaçlara en etkili şekilde cevap verecek bir diyet çeşidi olarak bilinmekte ve son dönemlerde uygulama sıklığı da bir hayli artış göstermektedir. Haşlanmış limon diyeti sayesinde, vücudunuzun her koşulda sağlıklı kalabilmesi ve yaşamsal faaliyetlerini sorunsuzca devam ettirebilmek için ihtiyaç duyduğu temel gereksinim maddelerini karşılarken aynı zamanda uygun bir vücut kitle endeksine erişebilmenizdeki kapıları ardına kadar aralayacaktır. Peki, gerekli tüm malzemeleri, hazırlanma ve tüketim şeklini doğru ve eksiksiz olarak uyguladığınızda 1 ayda 20 kiloya kadar verebilmenize fırsat tanıyan haşlanmış limon diyeti nasıl yapılır? Hem kendinizi canlı ve zinde hissetmenizde yardımcı olacak hem de kilolarınızdan bir bir kurtulmanıza olanak verecek haşlanmış limon diyeti ile zayıflama yöntemi...

HIZLI, ETKİLİ VE SAĞLIKLI KİLO VERDİREN YULAF DİYETİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA!

HAŞLANMIŞ LİMON DİYETİ ZAYIFLATIR MI? HAŞLANMIŞ LİMON DİYETİNİN ZAYIFLAMAYA & KİLO VERMEYE ETKİSİ...

Sabah saatlerinde aç karnınıza bir çay bardağı ölçüsünde haşlanmış limonu tüketmenizin beraberinde metabolizmayı hızlandırıcı etkisini göstermeye başlayacaktır ve bunu düzenli olarak devam ettirdiğinizde de kilonuzda gözle görülür bir artış söz konusu olacaktır. Bilindiği üzere günümüzde hazır ve sağlıksız paketli gıdalarla beslenmenin artması ve hareketsiz bir yaşam tarzının benimsenmesi nedeniyle cinsiyet ve yaş grubu fark etmeksizin son yıllarda obezite (şişmanlık) sorunu yaygın biçimde görülmeye başlanmıştır. Ancak haşlanmış limon diyeti, bu noktada sizin için adeta bir kurtarıcı görevi görecektir ve sağlığınız için tehdit unsuru oluşturan kilolarınızdan bir an önce kurtulmanızı sağlayacaktır.

haşlanmış limon diyeti zayıflatır mı

HAŞLANMIŞ LİMON DİYETİNİN FAYDALARI & YARARLARI...

Haşlanmış limon diyetinin faydalarını & yararlarını incelediğimizde; vücudunuzda detoks etkisi oluşturmasından ötürü, mide & sindirim ve bağırsak faaliyetlerini düzenleyici özelliği bulunmaktadır ve bağırsakta meydana gelen zararlı bakterilerin ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır.

Haşlanmış limon diyetinin yağ yakımını hızlandırıcı özelliği olmasından dolayı, fazla kiloların birikmesinin önüne geçmektedir. Aynı zamanda mide ve sindirim sistemi dostu olarak bilenen haşlanmış limon, kilo verdirici ve zayıflatıcı etkisinin yanı sıra kabızlık, şişkinlik, ishal ve hazımsızlık gibi problemlerin çözümünde katkı sağlamaktadır.

Aynı zamanda bileşiminde büyük ölçüde C vitamini barındırması sayesinde vücudunuzda halsizlik, yorgunluk ve bitkinlik gibi hayat kalitesini önemli derecede bozan sorunların doğmasına mani olmaktadır ve haşlanmış limon diyeti kilo verdirip zayıflatırken diğer taraftan da enerji depolamanıza destek vermektedir.

Tüm bunların yanı sıra haşlanmış limon diyetini aç karnınıza uyguladığınız takdirde hücrelerinizin yenilenmesine imkan tanıyacaktır ve vücudunuzda meydana gelen zararlı toksinlerin hızlı bir şekilde uzaklaştırılmasına zemin hazırlayacaktır.

haşlanmış limon diyetinin faydaları yararları

HAŞLANMIŞ LİMON DİYETİ NASIL YAPILIR?

Haşlanmış Limon Diyeti İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

*5 adet limon

*2 litre su

*2-3 cm lik zencefil parçası

*4-5 diş sarımsak

Haşlanmış Limon Diyeti Hazırlanışı & Yapılışı:

1 ayda 20 kilo verdiren haşlanmış limon diyetini uygulayabilmek öncelikli olarak işe limonlarınızın kabuğunu soymakla başlayın ve soyduktan sonra da suyunu sıkma işleminde bulunun.

(Ancak limonun suyunu sıkmanızın ardından arta kalan kabuklarını ve posasını sakın çöpe atmayın, çünkü bunları hazırlayacağınız kürün devamında içerisine ilave edeceksiniz.)

Limon suyunu sıkılmasının üzerine blendır yardımıyla zencefilinizi ve sarımsaklarınızı homojen kıvama gelinceye kadar güzelce parçalayın. Şimdi ise hem blendırda parçalamış olduğunuz karışımı hem de limon suyunuzu aynı tencerenin içerisine boşaltıp birbiriyle bütünleşinceye kadar karıştırmanız lazım gelmektedir.

Başka bir tencere de iki litre suyun içerisine, hem limon kabukları ve posasını hem de blendırda parçaladığınız zencefil ve sarımsaklarınızı döküp kaşık yardımıyla birbiriyle karıştırın. Ardından limon suyunuzu da bu karışımın içerisine ekleyerek fokur fokur kaynatmanız gerekmektedir.

Beş ila 10 dakika süresince eklediğiniz tüm malzemelerinizi kaynatmanızın ardından tencerenizin kapağını kapatıp soğumaya bırakmalısınız. Afiyet Olsun...

haşlanmış limon diyeti nasıl yapılır

HAŞLANMIŞ LİMON KÜRÜ NASIL VE NE KADAR TÜKETİLMELİDİR?

Haşlanmış limon kürünün gün içerisinde iki bardak içilmesi önerilmektedir. Bilhassa yemekten bir saat kadar önce içerseniz hem vücudunuzda tokluk oluşturup iştah hissiyatının kapanmasına ortam oluşturacaktır hem metabolik faaliyetlerinizin hız kazanmasını sağladığı için yediklerinizin ve içtiklerinizin fazla yağa dönüşmesini engelleyecektir.

Şayet tansiyon açısından herhangi bir sorununuz bulunmuyorsa sabah uykudan uyandığınız bir çay bardağı haşlanmış limon kürünü tüketerek güne başlayabilirsiniz. Diğer tüketmeniz gereken ikinci bardağı da akşam yemeği yemeden bir saat önce içmeniz lazım gelmektedir. Ancak şuna son derece dikkat etmelisiniz, haşlanmış limon diyetini yaparken abur cubur tüketiminden uzak durmalı ve sağlıklı gıdalarla uygun ölçülerde beslenmek konusunda gerekli hassasiyeti göstermelisiniz.

haşlanmış limon diyeti nasıl ve ne kadar tüketilmelidir

YORUMLAR 4
 • Duyarlı Vatandaş 3 hafta önce Şikayet Et
  ekmeği kesin zayıflarsınız.. ekmek zararlı, çok az yiyin, ekmek yemeyin de ne yerseniz yiyin..
  Cevapla
 • DDDDD 3 hafta önce Şikayet Et
  10 tl kiosu
  Cevapla
 • Baban 1 ay önce Şikayet Et
  Aynı kür kaynatmadan cam şişe içinde saklanarak 20 veya 30 gün ,günde iki kez çalkalanıyor. 20 veya 30 gün sonra sabahları aç karnına yarım çay bardağı içiliyor. Ama bu kalp damarları için. Aynısı ama haşlanmışı. Zaten abur cubur yemek yasak. Günümüzde de tek sorun yemeğe hayır diyemiyoruz.
  Cevapla
 • Emre 1 ay önce Şikayet Et
  Anlamadım bu işi limon
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Falcao teklifi reddetti! Fransızlar duyurdu...
Altı gün izne ayrılan Ekrem İmamoğlu İstanbul'u unuttu