Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

OMÜ Turizm Fakültesinde mezuniyet töreni

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Şevket Aşçı Turizm Fakültesi ilk mezunlarını verdi.

Kaynak: AA / Eklenme: 09 Haziran 2017, 21:49 / Güncellenme: 09 Haziran 2017, 22:40
OMÜ Turizm Fakültesinde mezuniyet töreni

Fakültede düzenlenen törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatma Aydın, yeni bir fakülte olmalarına rağmen kısa zamanda ikisi aktif olmak üzere 4 bölüm, 22 öğretim elemanı, 14 idari personel ve 230 öğrencisi ile faaliyetlerini sürdürdüklerini söyledi.

Birinci dönem 32 öğrencinin mezun olmasının mutluluğunu yaşadıklarını belirten Aydın, "Mezun olmak Arapça da izin almak anlamına gelmektedir. Aslında bu seferki hocalarınızdan ailelerinizden alınan izinlerden daha farklı bir izin bugün burada yaşama atılmak kendi ayaklarınız üzerinde durabilmek için izin alıyorsunuz." dedi.

Tören sonunda öğrenciler keplerini toplu halde havaya fırlattı.

Kaynak : AA

Yorum Yaz

Samsun'da FETÖ/PDY davası

Samsun'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında hakkında dava açılan eski Sinop Saraydüzü Kaymakamı Yusuf Özbey'in yargılanmasına başlandı.

Samsun'da FETÖ/PDY davası

Samsun'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında hakkında dava açılan eski Salıpazarı Kaymakamı İskender Çolak'ın yargılandığı davanın ilk duruşması görüldü.

Samsun'da FETÖ/PDY davası

Samsun'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında hakkında dava açılan eski Terme Kaymakamı İlyas Gün'ün yargılandığı davanın ilk duruşması görüldü.