Samsun

Samsun haberleri OMÜ Turizm Fakültesinde mezuniyet töreni - 09 Haziran 2017

21:49 09 Haziran 2017
Samsun haberleri OMÜ Turizm Fakültesinde mezuniyet töreni - 09 Haziran 2017

Samsun sondakika haberleri Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Şevket Aşçı Turizm Fakültesi ilk mezunlarını verdi. - 09 Haziran 2017, 21:49

Fakültede düzenlenen törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatma Aydın, yeni bir fakülte olmalarına rağmen kısa zamanda ikisi aktif olmak üzere 4 bölüm, 22 öğretim elemanı, 14 idari personel ve 230 öğrencisi ile faaliyetlerini sürdürdüklerini söyledi.

Birinci dönem 32 öğrencinin mezun olmasının mutluluğunu yaşadıklarını belirten Aydın, "Mezun olmak Arapça da izin almak anlamına gelmektedir. Aslında bu seferki hocalarınızdan ailelerinizden alınan izinlerden daha farklı bir izin bugün burada yaşama atılmak kendi ayaklarınız üzerinde durabilmek için izin alıyorsunuz." dedi.

Tören sonunda öğrenciler keplerini toplu halde havaya fırlattı.

YORUMLAR

Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.