Samsun

Kur'an kursuna gitti, dönmedi! 15 yaşındaki kız...

14:42 16 Mayıs 2018 5 Yorum Var
Kur'an kursuna gitti, dönmedi! 15 yaşındaki kız...

Samsun'un Havza ilçesinde bir hafta önce Kuran kursuna gitmek üzere evden çıkan 15 yaşındaki Sevda Arslan'dan ailesi bir daha haber alamadı.

Erikbelen Mahallesi'nde oturan Zinet (32) ve Hasan Arslan (32) çiftinin kızları Sevda, 9 Mayıs'ta Kuran kursuna gitmek için evden çıktı. Ancak Sevda, eve dönmedi. Kursa da gitmediği belirlenen Sevda'yı bulamayan ailesi, polise başvurdu.

Kızlarının kaçırıldığını iddia eden aile, Sevda’nın hayatından endişe ettiklerini söyledi. Kızlarını mahalle mahalle, sokak sokak her yerde arayan aile şu ana kadar bir sonuç elde edemedi.

Hasan Arslan, "Kızımın kaçırıldığına dair ihtimal çok yüksek. Kızımı kaçırdıklarını düşündüğüm ailenin isimlerini emniyete ve jandarmaya verdim. Kızımın hayatından endişeliyim" dedi.

Zinet Arslan ise "Bahçe suluyordum. Kızım yanıma geldi ve Kuran kursuna gitmek için benden izin aldı. Evden çıktı ve bir daha dönmedi. O günden beri kızımdan bir ses bile duymadım. Benim kızım daha okul çocuğu. Ne bir gören ne de duyan var. Kimse görmemiş. Ben çocuğumun canından da endişe ediyorum. Çocuğumun kimliği de evde. Hiçbir şey almamış" diye konuştu.

YORUMLAR

5 Yorum Var
 • Hamdi 7 ay önce Şikayet Et
  Allah yardımcınız olsun inşallah kısa zamanda sağ salim evladiniza kavuşur sunuz
  Cevapla
 • ibo 7 ay önce Şikayet Et
  cezalar cezalar caydırıcı degıl adıl degıl onun ıcın etrafta pıslık sapıktan gecılmıyor
  Cevapla
 • İsmail 7 ay önce Şikayet Et
  Samsun deyip yatın bakın rüyanızda neler göreceksiniz
  Cevapla
 • misafir 7 ay önce Şikayet Et
  bu kadar yasal boşluk varken her şey olmuş olablir yapanın cezası var mı ben bilmiyorum bu ülkede ceza sistemi yok bol bol af iyi hal vesaire var döven öldüren soyan kıran hep kazançlı çıkıyor maalesef biz böyle deyince 80 milyon polis mi dikecen diyenler oluyor yav polis dikmede adam gibi yaptırım ceza uygula bak bakalım en şirretler bile mum gibi oluyor mu olmuyor mu
  Cevapla
 • HAKAN 7 ay önce Şikayet Et
  Kardeşim duygularıma tercüman oldun, aynen katılıyorum.
 • RuHi 7 ay önce Şikayet Et
  Şu mübarek günlerde inşallah hayırlı bir haber çıkar ve evladınız kavuşursunuz. Rabbim yardım etsin inşallah
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.