Samsun

Rus kadınlar Samsun'u böyle tanıttı!

07:42 14 Haziran 2018 3 Yorum Var
Rus kadınlar Samsun'u böyle tanıttı!

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin özel davetlisi olarak kente gelen ünlü Rus kadın bloggerler, kaldıkları otellerde ve gezdikleri mekanlarda çekindikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşarak kentin tanıtımını yapıyor

Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı ile Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun-Krasnodar uçak seferlerinin başlamasının ardından Rus turistleri bölgeye çekebilmek için tanıtımlarını sürdürüyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi, Samsun'un tanıtımı için ünlü Rus kadın bloggerları kente davet etti. Güzellikleriyle de dikkat çeken bloggerlar, gittikleri mekanlarda çekindikleri fotoğrafları kendi sosyal medya hesaplarından paylaşmaya başladı.


Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş'ın da yakından ilgilendiği projede yaklaşık 30 Rus blogger, fotoğrafları ile takipçilerine Samsun'u anlatıyor.

 

YORUMLAR

3 Yorum Var
 • cCc Hamza 11 ay önce Şikayet Et
  Bunlar Samsunu değil de kendilerini tanıtmışlar. Rus kadınlarının özellikle karadenizdeki bilinirlikleri malum. Çok yuva yıktılar bunlar. Bu şekilde bir tanıtımın faydası olacağına inanmıyorum. Toplumda maneviyat zaten günden güne azalırken doğru olmamış..
  Cevapla
 • Milli 11 ay önce Şikayet Et
  Samsunun tanitimi size mi kaldi kafir kadinlar
  Cevapla
 • yami 11 ay önce Şikayet Et
  Bu nasıl bi zihniyettir kardeşim.Sana kalmadığı kesin Samsunun tanıtımı.Sen ne yaptın çevrene faydalı olacak
 • Yanlış 11 ay önce Şikayet Et
  Bence yanlış bir yaklaşım. Zararsız Gőzűken kapıyı aralamayın
  Cevapla
ETİKETLER
rusya
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.