Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

Şanlıurfa'daki patlama

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde bir patlama meydana geldi.

Kaynak: AA / Eklenme: 17 Şubat 2017, 21:25 / Güncellenme: 17 Şubat 2017, 22:11
Şanlıurfa'daki patlama

Alınan bilgiye göre, Yenişehir Mahallesi'ndeki Savcılar Sitesinde 20.45 sularında büyük bir patlama meydana geldi. Olay yerine sevk edilen polis ekipleri, çevre güvenliğini aldıktan sonra bölgeyi güvenlik çemberine aldı. Patlamanın meydana geldiği alana takviye ekipler sevk edildi.

112 Acil ekipleri, patlamanın etkisiyle yaralananları ambulanslarla hastanelere sevk etti.

Kaynak : AA

Yorum Yaz

Yüksekdağ'ın milletvekilliğinin düşmesi

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Başkanı Ziya Sözen, HDP Eş Genel Başkanı olan Van Milletvekili Figen Yüksekdağ'ın milletvekilliğinin düşürülmesine ilişkin, "TBMM'de görev yaptığı halde PKK ile arasına mesafe koymayan diğer milletvekilleri için de biz, şehit aileleri, gazi ve korucular olarak bu kararın uygulanmasını istiyoruz." dedi.

Halk oylamasına doğru

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Başkanı Ziya Sözen, "Türkiye'de bir daha darbe ve terör hadiselerinin yaşanmaması için bir daha kardeş kanının dökülmemesi ve coğrafyamızın terörle anılmaması için oyumuzun rengi 'evet' olacak." dedi.