Şanlıurfa

Teröre meydan okuyan kadın!

08:38 07 Aralık 2018 11 Yorum Var
Teröre meydan okuyan kadın!

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde eline Türk bayrağını alan yaşlı bir kadın, asker kamuflajı giyip tek başına yürüyüş yaparak teröre meydan okudu.

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesine bağlı Aydoğdu Kırsal Mahallesi'nde yaşayan Feride Demir isimli yaşlı bir kadın, Ceylanpınar ilçe merkezinde eline aldığı Türk bayrağıyla teröre karşı yürüdü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya destek veren yaşlı kadın, "Bayrak için aç kalırım” dedi. 

Ceylanpınar'ın Aydoğdu Kırsal Mahallesi'nde yaşayan Feride Demir isimli kadın, asker kamuflajı giyip eline aldığı Türk bayrağıyla teröre karşı yürüdü. Çarşı merkezinde yürüyen kadın, teröre lanet ederek, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya destek verdi. 

Sık sık teröre lanet ederek tek Türkiye sloganları attı 

Elinde tuttuğu Türk bayrağıyla şehitler için dua eden Feride Demir, "Bayrak kaldırarak hem ülkeme hem de Belediye Başkanımız Menderes Atilla'ya destek oluyorum. Şehitlerimiz bu ülke için öldüler. Allah hepsini rahmet eylesin. Hangisi Menderes Atilla kadar hizmet yaptı. Ben yürüyüş yapıyorum. Hem teröre lanet ediyorum hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Menderes Atilla'ya destek veriyorum. Erdoğan'a da dua ediyorum ve inşallah belediye başkanımız Menderes Atilla yine kazanacak. Erdoğan'a çok dua ettim ve hamdolsun kazandı. Vatan bölünmez ve şehitler ölmez. Şehit polis ve askerlerimize Allah rahmet eylesin, hepsi cennete gitti. Ben Feride Demir olarak ne terörden ne de kimseden korkmuyorum. Terör köpektir. Ben bayrak için aç kalırım. Dün Urfa’da yürüyüş yaptım. Polisler bana iki lahmacun verdi, yedim. Ne kadar mutlu oldum" diyerek yürüyüş yapmaya devam etti. 

Çevredeki vatandaşlar ise yürüyüş yapan kadını cep telefonuyla kaydetti. 
 

YORUMLAR

11 Yorum Var
 • BİR garıb yolcu 5 ay önce Şikayet Et
  Kocaman Yürekli Abla.
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • Alia 5 ay önce Şikayet Et
  Kardeşim, bakacağıníza katılsanıza teyzemin yanına.. Bir kaçınız bari eşlik edeydi. Allah razı olsun teyzemizden.
  Cevapla
 • BİR garıb yolcu 5 ay önce Şikayet Et
  Abladan Allah Razı Olsun, Kocaman Yürekli Abla. ordaki çoğundan daha delikanlı Kocaman Yürekli Abla.
  Cevapla
 • BİR garıb yolcu 5 ay önce Şikayet Et
  nene hatunun hatunun torunları.. helal.nene hatunun torunla Abladan Allah Razı Olsun, Kocaman Yürekli Abla.rı..
  Cevapla
 • tımarcı yusuf 5 ay önce Şikayet Et
  bu yazıyı okurken duyğulandım gözlerim yaşardı, Abladan Allah Razı Olsun, Kocaman Yürekli Abla.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.