Baykal'dan Soylu'nun teklifine cevap!

CHP Antalya Milletvekili Baykal, İçişleri Bakanı Soylu'nun kendisine yönelik açıklamalarına cevap verdi.

 • GİRİŞ19.03.2017 01:11
 • GÜNCELLEME19.03.2017 11:18
Baykal'dan Soylu'nun teklifine cevap!

CHP Antalya Milletvekili Baykal, İçişleri Bakanı Soylu'nun kendisine yönelik açıklamalarına ilişkin, "Sayın İçişleri Bakanıyla her an buluşmaktan, onu dinlemekten mutluluk duyarım. Buna açığım, hemen bunu gerçekleştirebilir." dedi.

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, İzmir Kemeraltın'daki esnaf ziyaretinin ardından bir lokantada partililerle yemek yedi. Baykal burada gazetecilerin, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun bugün Rize'de kendisine yönelik sözlerini nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine, şunları belirtti:

'MUTLULUK DUYARIM'

"Sayın İçişleri Bakanının açıklamalarını gördüm. Sayın İçişleri Bakanıyla her an buluşmaktan, onu dinlemekten, onun bana söyleyeceği devletin bilgisi dahilinde her konuyu benimle paylaşmasından mutluluk duyarım. Buna açığım, hemen bunu gerçekleştirebilir. Yalnız bu buluşmaları benimle özel bilgi paylaşımı anlayışı içinde değerlendirmesine gerek yok. Yani elindeki bilgilerin gereğini derhal yerine getirebilir."

Soylu'nun kendisine aktaracağı bilgiler konusunda hüküm verecek durumda olmadığını dile getiren Baykal, "Hüküm vermesi gereken yargı mercileridir. Türkiye’nin bu konudaki resmi sürecidir. O sürece elindeki bilgileri versin, o sürecin işleyişine verelim. Konu aydınlatılsın memnuniyetle, sevinçle ben de bunun takdirini yaparım." dedi.

KAYNAKAA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar37

 • Anacim 11 ay önce Şikayet Et
  Sizin devriniz kapanali cok oldu.bunu elin avrupalisi bile gördü is basa düstü deyip birlik oldular üstümüze geliyorlar.bir siz anlamadiniz yazik
  Cevapla
 • muglalı 11 ay önce Şikayet Et
  o kadar çok acıgı olmalı ki gıkını bile cıkaramıyor zavallının teki
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • misafir 11 ay önce Şikayet Et
  kemalle olmadı baykal ı piyasaya sürdüler inanın %100 somut bilgilerle konuya açıklık getirsenizde adam ideolojik yani istemezük le haşr olmuş,hiçbir şeye ikna edemezsiniz
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Vatansever 11 ay önce Şikayet Et
  Bu adam daha tehdit ediliyor cünkü kabahati cok.unutmayin o zaman dedilerki bu varan 1 bunun 2,3 var dediler
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • ozkayalar 11 ay önce Şikayet Et
  bunamış Baykal yaşlandı ama dha hala mikserlik yapmaya çalışıyor.tövbe et artık ibadete dön.allaha kul,resulüne ümmet olmaya çalış.geçmiş hatalarına tövbe et.alnın 5 vakit secde görsün.seni kurtaracak o.daha ne bekliyorsun?bunamaya başladın.bırak bu işleri.chp nin yolu yol değil.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat