Alkış: Milletin kararı “Evet” mesajı da nettir

AK Parti MKYK Üyesi, Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Zeynep Alkış referanduma ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

Alkış: Milletin kararı “Evet” mesajı da nettir
Alkış: Milletin kararı “Evet” mesajı da nettir
GİRİŞ 18.04.2017 23:37 GÜNCELLEME 18.04.2017 23:37

AK Parti MKYK Üyesi, Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Zeynep Alkış, “16 Nisan’da kullandıkları oylar ile ülkemizin geleceğine ışık tutan milletimize teşekkür ediyorum. Millet sandığa gitmiş, mührü eline almış yeni sistemin ruhsatını vermiştir. Millet güven, huzur, ebedi kardeşlik, normalleşme ve istikrar için “Evet” demiş, değişim ve dönüşümün önündeki barikatların aşılmasını sağlamıştır. Barikatları kaldıran millet, Yeni ve Güçlü Türkiye’nin inşasında sorumluluk almıştır.  Kazanan mazlumların, mağdurların umududur.  Kazanan tüm Türkiye’dir” dedi.

-SELAM OLSUN KARDEŞLİĞİMİZE-

Mesajında birlik ve beraberlik vurgusu da yapan Alkış, “ Gün, yıllardır süren kardeşliğimizi tüm dünyaya gösterme, omuz omuza vererek güvenli yarınlara 80 milyon birlikte yürüme günüdür. 80 milyon vatandaşımızın tamamını sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. Selam olsun kardeşliğimize…” dedi.

-GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATAN TEŞKİLATIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM-

Mesajında teşkilatlara da teşekkür eden Alkış, şunları söyledi: “Aziz Milletin ve Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın geleceğimiz için Türkiye’nin önüne koyduğu değişime destek veren, gecesini gündüzüne katarak özverili bir çalışma yürüten tüm teşkilatlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Seçimlerde görev alan sandık görevlileri ve tüm güvenlik güçlerine ayrıca teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemimiz ülkemize, milletimize, bütün coğrafyamıza, tüm dünyaya hayırlı olsun.”  

-ZEFERİN SAHİBİ MİLLETTİR-

Milletin sağduyusuyla huzur ve kardeşlik  içerisinde sandık başına giderek kararını verdiğini ifade eden Alkış, “Sandık başında sözün, kararın, yetkinin ve zaferin sahibi millettir. Herkesten milletimizin kararına saygı duymalarını istiyoruz. Milletin kararı “Evet” mesajı da nettir. Bu mesajı yok saymak, milli iradeyi yok saymaktır. Milli iradenin yok sayılmasına izin vermeyecek iradenin adı da ‘AK Parti’dir” dedi.

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • dbakırlı zaza 1 yıl önce Şikayet Et
    aleykümselam hepimize hayrlı oğurlu olsn
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Putin'den Türkiye'ye S-400 ve savaş uçağı mesajı!
Kritk dolar açıklaması: 10 gün sonra göreceksiniz