CHP´nin YSK´ya verdiği aday listeleri

CHP isimleri büyük oranda yeniledi. Listelerde, CHP Gençlik Kolları´ndan aday adayı olan hiçbir isim yer bulamadı. CHP´nin YSK´ya bildirdiği adayların isimleri şöyle:

Eklenme: 04 Haziran 2007 17:36 / Güncelleme: 04 Haziran 2007 17:36 / 152,506 Okunma / 8 Yorum

Ön seçim yapılan illerdeki aday sıralaması aynen korunurken, İstanbul 3. bölgeden 14´üncü sıradan aday gösterilen Örsan Kunter Öymen, seçilmesinin mümkün olmadığını belirterek adaylıktan istifa etti.

CHP´nin ağır toplarından Cevdet Selvi Kocali, Onur Öymen ise Bursa´da liste başı oldu. DSP kökenli adaylardan Tayfun İçli Eskişehir´de, Hasan Erçelebi ise Denizli´de liste başı oldu.

ANKARA

Birinci bölge:
´Önder Sav, Eşref Erdem, Emrehan Halıcı (DSP), Nesrin Baytok, Hakkı Suha Okay, Levent Gök, Veli Gündüz Şahin´
İkinci bölge:
´Yılmaz Ateş, Zekeriya Akıncı, Mücahit Pehlivan (DSP), Tekin Bingöl, Ayşe Gülsün Bilgehan´

İSTANBUL

Birinci bölge:
´İlhan Kesici, Algan Hacaloğlu, Jale Ağırbaş (DSP), Süleyman Yağız (DSP), Ali Topuz, Bayram Meral, Nur Serter, Şinasi Öktem M. Zengin, Sırrı Özbek, Berhan Şimşek´
İkinci Bölge
´Mehmet Sevigen, Mustafa Özyürek, Bihlun Tamaylilgil, Recai Birgün (DSP), Kemal Kılıçdaroğlu, Necla Arat, Çetin Sosyal, Hasan Fehmi Güneş..´
Üçüncü Bölge:
´Şükrü Elekdağ, Hasan Macit (DSP), Hüseyin Mert (DSP), Mehmet Ali Özpolat, Esfender Korkmaz, Birgen Keleş, İsmet Atalay, Nuri Bedir, Zeynep Damla Gürel´
İstanbul 3. bölgeden 14´üncü sıradan aday gösterilen Örsan Kunter Öymen, bu sıralamayla seçilemeyeceğini belirterek adaylıktan istifa etti.

İZMİR

Birinci Bölge
Bombalı saldırıda hayatını kaybeden gazeteci Uğuru Mumcu´nun eşi Güldal Mumcu birinci bölgede liste başı oldu. İzmir birinci bölgede ikinci sıra ise henüz netleşmeyen bir DSP kökenli adaya verilecek. Diğer isimler şöyle oluştu, Bülent Baratalı, Rezzak Ertan, Ahmet Ersin, Ekrem Bulgun, Erdal Karademir..´
İkinci Bölge
´Kemal Anadol, Oğuz Oyan, (Henüz belli olmayan DSP adayı), Mehmet Ali Susam, Canan Aritman, Selçuk Ayhan..´

ADANA

Adana´da Nevin Gaye Erbatur ilk sırada yer aldı. Adana´da DSP kökenli Mustafa Vural ikinci sıradan aday gösterildi. Diğer adaylar sırasıyla, Hüseyin Peker, Tacidar Seyhan Yıldıray Aksoy ve Uğur Aksöz olarak belirlendi.

ADANA 01 NEVİNGAYE ERBATUR.
ADANA 02 MUSTAFA VURAL.
ADANA 03 HULUSİ GÜVEL.
ADANA 04 TACİDAR SEYHAN.
ADANA 05 YILDIRAY ARIKAN.
ADANA 06 UĞUR AKSÖZ.
ADANA 07 ZÜLFİKAR DENİZ.
ADANA 08 MEMET TURAN ÖZER.
ADANA 09 MEKİN ŞAHİN.
ADANA 10 AYHAN BARUT.
ADANA 11 TURGAY DEVELİ.
ADANA 12 AHMET SARI.
ADANA 13 GÜRSEL DİLİÇIKIK.
ADANA 14 ZAFER ŞAHİN.
ADIYAMAN 01 ŞEVKET KÖSE.
ADIYAMAN 02 MEHMET SELÇUK TABAK.
ADIYAMAN 03 ALİ AĞCA.
ADIYAMAN 04 MUSTAFA FIRAT.
ADIYAMAN 05 MUSTAFA ASLAN.
AFYON 01 HALİL ÜNLÜTEPE.
AFYON 02 İSMET GÜLER.
AFYON 03 ŞERİF CEYLAN.
AFYON 04 KEMAL ŞEN.
AFYON 05 VELİ CENGİZ.
AFYON 06 ADNAN ÇELİK.
AFYON 07 AHMET KAMİLOĞLU.
AĞRI 01 AHMET KAYA.
AĞRI 02 SAVCİ SAYAN.
AĞRI 03 EROL SAMİ SARAYHANOĞLU.
AĞRI 04 FEHMİ AYDIN.
AĞRI 05 FIRAT ÖZBİLGİ.
AKSARAY 01 AHMET NECDET PAMİR.
AKSARAY 02 ÇİĞDEM AKBULUT YELMER.
AKSARAY 03 İSMAİL HAKKI AÇIKALIN.
AKSARAY 04 YUNUS YILDIZ.
AMASYA 01 HÜSEYİN ÜNSAL.
AMASYA 02 SEDAT ULUSOY.
AMASYA 03 CİHAN SANCAK.
ANKARA-1 01 ÖNDER SAV.
ANKARA-1 02 EŞREF ERDEM.
ANKARA-1 03 MEHMET EMREHAN HALICI.
ANKARA-1 04 NESRİN BAYTOK.
ANKARA-1 05 HAKKI SUHA OKAY.
ANKARA-1 06 LEVENT GÖK.
ANKARA-1 07 VELİ GÜNDÜZ ŞAHİN.
ANKARA-1 08 HALİL ORHAN ÖZBEY.
ANKARA-1 09 ADALET ÇEBİ.
ANKARA-1 10 FARUK YAVUZ.
ANKARA-1 11 ÖZGÜN ÖKMEN.
ANKARA-1 12 HAKİ BÜLENT TANIK.
ANKARA-1 13 KENAN ŞİMŞEK.
ANKARA-1 14 İLYAS GÜVEN EROĞLU.
ANKARA-1 15 DURSUN YILDIZ.
ANKARA-2 01 YILMAZ ATEŞ.
ANKARA-2 02 ZEKERİYA AKINCI.
ANKARA-2 03 MÜCAHİT PEHLİVAN.
ANKARA-2 04 TEKİN BİNGÖL.
ANKARA-2 05 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN.
ANKARA-2 06 MUSTAFA KEMAL KISACIKOĞLU.
ANKARA-2 07 GÖKHAN GÜNAYDIN.
ANKARA-2 08 MEHMET YURTSEVER.
ANKARA-2 09 GÖKSEL DEMİRTAŞ.
ANKARA-2 10 MÜSLİM SARI.
ANKARA-2 11 MEHMET KEMAL OĞULTÜRK.
ANKARA-2 12 İBRAHİM AKSÖZ.
ANKARA-2 13 GALİP BAZENCİR.
ANKARA-2 14 AYHAN KANGAL.
ANTALYA 01 DENİZ BAYKAL.
ANTALYA 02 HÜSNÜ ÇÖLLÜ.
ANTALYA 03 OSMAN KAPTAN.
ANTALYA 04 ATİLA EMEK.
ANTALYA 05 TAYFUR SÜNER.
ANTALYA 06 NAİL KAMACI.
ANTALYA 07 TUNCAY ERCENK.
ANTALYA 08 GÜRKUT ACAR.
ANTALYA 09 ARİF BULUT.
ANTALYA 10 NUSRET BAYAR.
ANTALYA 11 RAİF KARAGÖZ.
ANTALYA 12 İBRAHİM DEMİR.
ANTALYA 13 MUZAFFER AYHAN.
ARDAHAN 01 ENSAR ÖĞÜT.
ARDAHAN 02 TAŞKIN AKTAŞ.
ARTVİN 01 METİN ARİFAĞAOĞLU.
ARTVİN 02 ADİL YAZAR.
AYDIN 01 ÖZLEM ÇERÇİOĞLU.
AYDIN 02 MEHMET FATİH ATAY.
AYDIN 03 TAHİR YAMAN.
AYDIN 04 HÜSEYİN YILDIZ.
AYDIN 05 MEHMET SEMERCİ.
AYDIN 06 BÜLENT TEZCAN.
AYDIN 07 AHMET SÜMER GERMEN.
AYDIN 08 MEHMET MESUT ÖZAKCAN.
BALIKESİR 01 HÜSEYİN PAZARCI.
BALIKESİR 02 ERGÜN AYDOĞAN.
BALIKESİR 03 ALİ KEMAL DEVECİLER.
BALIKESİR 04 LATİF COŞKUN.
BALIKESİR 05 GÖKAY BACAN.
BALIKESİR 06 ORHAN ÖZDEN.
BALIKESİR 07 HALUK AHMET GÜMÜŞ.
BALIKESİR 08 HÜSEYİN AKYÜZ.
BARTIN 01 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA.
BARTIN 02 SABRİ AKTAŞ.
BATMAN 01 HÜSEYİN YAŞAR.
BATMAN 02 FUDAYIL YÜKSEL.
BATMAN 03 HİKMET DURUŞ.
BATMAN 04 MEHMET CAN TOPARLI.
BAYBURT 01 NASİBİ HALİS ÖNAL.
BAYBURT 02 ZEYNAL ACUN.
BİLECİK 01 YAŞAR TÜZÜN.
BİLECİK 02 NURCAN ÖZÇAKIR.
BİNGÖL 01 MUSTAFA KURBAN.
BİNGÖL 02 KAZIM ALINAK.
BİNGÖL 03 MEHMET İLGEÇ.
BİTLİS 01 EDİP SAFDER GAYDALI.
BİTLİS 02 NECATİ GÖKSOY.
BİTLİS 03 MEHMET SUBAŞI.
BİTLİS 04 HASAN DALKIRAN.
BOLU 01 YÜKSEL CEYLAN.
BOLU 02 MEHMET KARAKAŞOĞLU.
BOLU 03 SABRİ ERHENDEKCİ.
BURDUR 01 RAMAZAN KERİM ÖZKAN.
BURDUR 02 SÜLEYMAN SOLMAZ.
BURDUR 03 YAKUP YILDIZ.
BURSA 01 ONUR BAŞARAN ÖYMEN.
BURSA 02 KEMAL DEMİREL.
BURSA 03 ABDULLAH ÖZER.
BURSA 04 MEHMET KÜÇÜKAŞIK.
BURSA 05 ALİ NİHAT IRKÖRÜCÜ.
BURSA 06 EMİR BİRGÜN.
BURSA 07 CESİM ALPTEKİN.
BURSA 08 ERDAL ALTUN.
BURSA 09 DİNDAR SEZGİN.
BURSA 10 MEHMET ERBABACAN.
BURSA 11 HASAN İLTER.
BURSA 12 MEHMET MORSÜNBÜL.
BURSA 13 ONUR İÇER.
BURSA 14 NEJAT YAHYA.
BURSA 15 EFLATUN ÇELİK.
BURSA 16 ABDULLAH BÜYÜKIŞIKLAR.
ÇANAKKALE 01 AHMET KÜÇÜK.
ÇANAKKALE 02 MUSTAFA SERDAR SOYDAN.
ÇANAKKALE 03 TUYGAN ÇALIKOĞLU.
ÇANAKKALE 04 BÜLENT ÖZ.
ÇANKIRI 01 MEHMET AZİZOĞLU.
ÇANKIRI 02 TANER KARAGÖZ.
ÇANKIRI 03 MUHARREM DEĞİRMENCİ.
ÇORUM 01 DERVİŞ GÜNDAY.
ÇORUM 02 OSMAN SAMSUNLU.
ÇORUM 03 ATİLLA KAĞAN DURAKLIOĞLU.
ÇORUM 04 LEYLA ÖZHAN.
ÇORUM 05 HÜSEYİN UÇAR.
DENİZLİ 01 HASAN ERÇELEBİ.
DENİZLİ 02 ALİ RIZA ERTEMÜR.
DENİZLİ 03 MEHMET UĞUR NEŞŞAR.
DENİZLİ 04 BİRSEN ÇELİK.
DENİZLİ 05 BEKİR KAR.
DENİZLİ 06 HÜSAMETTİN ATAMAN.
DENİZLİ 07 NECDET YILMAZ.
DİYARBAKIR 01 MESUT DEĞER.
DİYARBAKIR 02 KAMİL AKAN.
DİYARBAKIR 03 SIDDIK KARADENİZ.
DİYARBAKIR 04 MEDENİ SEYREK.
DİYARBAKIR 05 SİNAN TEKİN.
DİYARBAKIR 06 MEMDUH GÜRCAN ÖZBAY.
DİYARBAKIR 07 İLKNUR SAVCI.
DİYARBAKIR 08 NAZIM TAŞ.
DİYARBAKIR 09 AMAÇ ALTINTAŞ.
DİYARBAKIR 10 MAHMUT ŞEVKETOĞLU.
DÜZCE 01 SELAHATTİN OLCAR.
DÜZCE 02 ZEKERİYA TOZAN.
DÜZCE 03 CEMAL ÇAPAR.
EDİRNE 01 RASİM ÇAKIR.
EDİRNE 02 BİLGİN PAÇARIZ.
EDİRNE 03 ABDÜZAZİZ ÇIKIKÇI.
EDİRNE 04 MEHMET KARAGÖZ.
ELAZIĞ 01 NAMIK KEMAL ŞİRİNOCAK.
ELAZIĞ 02 ZÜLFÜ DOĞAN.
ELAZIĞ 03 MEHMET FARUK ÜLGEN.
ELAZIĞ 04 HÜLYA ÜLKÜ.
ELAZIĞ 05 NAMIK KEMAL ÇANAKCI.
ERZİNCAN 01 EROL TINASTEPE.
ERZİNCAN 02 NEDİM AYRAN.
ERZİNCAN 03 CELAL TÜRK.
ERZURUM 01 ERBAŞAR ÖZSOY.
ERZURUM 02 ERSAL BAKAN.
ERZURUM 03 HAKAN KOÇ.
ERZURUM 04 KÖKSAL VARLI.
ERZURUM 05 AYDEMİR GEZGİN.
ERZURUM 06 İSRAFİL AYYILDIZ.
ERZURUM 07 OSMAN HATUNOĞLU.
ESKİŞEHİR 01 HÜSEYİN TAYFUN İÇLİ.
ESKİŞEHİR 02 FEHMİ MURAT SÖNMEZ.
ESKİŞEHİR 03 MUHARREM ŞENEL.
ESKİŞEHİR 04 AYHAN TÜRKSEVEN.
ESKİŞEHİR 05 AYŞEGÜL ÜNÜGÜR.
ESKİŞEHİR 06 NAFİ MAKAROÇ.
GAZİANTEP 01 YAŞAR AĞYÜZ.
GAZİANTEP 02 AKİF EKİCİ.
GAZİANTEP 03 HASAN ÖZTÜRKMEN.
GAZİANTEP 04 MEHMET GÖKDAĞ.
GAZİANTEP 05 İRFAN KAPLAN.
GAZİANTEP 06 LÜTFÜ DEMİR.
GAZİANTEP 07 MAHMUT KOZBAŞ.
GAZİANTEP 08 CAHİT ÇİRKİN.
GAZİANTEP 09 NERİN TÜRKMEN.
GAZİANTEP 10 MÜSLÜM UZUN.
GİRESUN 01 EŞREF KARAİBRAHİM.
GİRESUN 02 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU.
GİRESUN 03 GÜLTEKİN UZUNALİOĞLU.
GİRESUN 04 CANAN DERVİŞOĞLU.
GİRESUN 05 MURAT YILDIRIM.
GÜMÜŞHANE 01 CEVAD UYANIK.
GÜMÜŞHANE 02 TÜLİN YÜCEL.
HAKKARİ 01 HAMİT ATLI.
HAKKARİ 02 ABDULCEBAR YAKUPOĞLU.
HAKKARİ 03 AHMET KORKMAZ.
HATAY 01 FUAT ÇAY.
HATAY 02 GÖKHAN DURGUN.
HATAY 03 ABDULAZİZ YAZAR.
HATAY 04 ADNAN ŞANVERDİ.
HATAY 05 NAZIM KIRIK.
HATAY 06 ALİ NİHAT BOZCUK.
HATAY 07 ALİ KEMAL DENİZOĞLU.
HATAY 08 YUSUF HAMİT CİVELEK.
HATAY 09 YUNUS YILDIRIM.
HATAY 10 MAHMUT BALCI.
IĞDIR 01 YÜCEL ARTANTAŞ.
IĞDIR 02 NURİ ALAGÖZ.
ISPARTA 01 MEVLÜT COŞKUNER.
ISPARTA 02 HALİL KAYGISIZ.
ISPARTA 03 EYUP ERSOY.
ISPARTA 04 HASAN ŞENOL.
ISPARTA 05 MÜKERREM SELÇUK.
İSTANBUL-1 01 İLHAN KESİCİ.
İSTANBUL-1 02 ALGAN HACALOĞLU.
İSTANBUL-1 03 AHMET TAN.
İSTANBUL-1 04 AYŞE JALE AĞIRBAŞ.
İSTANBUL-1 05 ALİ TOPUZ.
İSTANBUL-1 06 BAYRAMALİ MERAL.
İSTANBUL-1 07 FATMA NUR SERTER.
İSTANBUL-1 08 ŞİNASİ ÖKTEM.
İSTANBUL-1 09 MUSTAFA ZENGİN.
İSTANBUL-1 10 AHMET SIRRI ÖZBEK.
İSTANBUL-1 11 EMİN KORUR KALENDER.
İSTANBUL-1 12 BERHAN ŞİMŞEK.
İSTANBUL-1 13 ALİ KILIÇ.
İSTANBUL-1 14 SÜLEYMAN ADİL ÖZKOL.
İSTANBUL-1 15 FATMA DİLEK YARDIM.
İSTANBUL-1 16 ESAT GÜNGÖR.
İSTANBUL-1 17 ALİ ŞECAATTİN GÜNEY.
İSTANBUL-1 18 MEHMET SALİH USTA.
İSTANBUL-1 19 BASRİ BAYAR.
İSTANBUL-1 20 HAYDAR EREN.
İSTANBUL-1 21 DOĞAN KÜÇÜKEMRE.
İSTANBUL-1 22 HAYDAR ACUN.
İSTANBUL-1 23 YASEMİN KAYA.
İSTANBUL-1 24 BİNALİ AĞAÇ.
İSTANBUL-2 01 MEHMET SEVİGEN.
İSTANBUL-2 02 MUSTAFA ÖZYÜREK.
İSTANBUL-2 03 BİHLUN TAMAYLIGİL.
İSTANBUL-2 04 SÜLEYMAN YAĞIZ.
İSTANBUL-2 05 KEMAL KILIÇDAROĞLU.
İSTANBUL-2 06 NECLA ARAT.
İSTANBUL-2 07 ÇETİN SOYSAL.
İSTANBUL-2 08 HASAN FEHMİ GÜNEŞ.
İSTANBUL-2 09 ENGİN ÜNSAL.
İSTANBUL-2 10 HÜSEYİN ASLAN.
İSTANBUL-2 11 AHMET CEMAL SEYMEN.
İSTANBUL-2 12 MUSTAFA KORAY YÜCEL.
İSTANBUL-2 13 HAKKI SEVİM.
İSTANBUL-2 14 DİDEM ENGİN.
İSTANBUL-2 15 ŞULE BAŞÇIL.
İSTANBUL-2 16 HIDIR TANRIVERDİ.
İSTANBUL-2 17 HÜSEYİN ŞAHİN.
İSTANBUL-2 18 SUAT TÜRK.
İSTANBUL-2 19 SALİH GÖKTEPE.
İSTANBUL-2 20 CEMAL AVCI.
İSTANBUL-2 21 TANYEL TAYFUR.
İSTANBUL-3 01 MUSTAFA ŞÜKRÜ ELEKDAĞ.
İSTANBUL-3 02 HASAN MACİT.
İSTANBUL-3 03 HÜSEYİN MERT.
İSTANBUL-3 04 MEHMET ALİ ÖZPOLAT.
İSTANBUL-3 05 ESFENDER KORKMAZ.
İSTANBUL-3 06 SACİD YILDIZ.
İSTANBUL-3 07 BİRGEN KELEŞ.
İSTANBUL-3 08 ERDOĞAN TOPRAK.
İSTANBUL-3 09 İSMET ATALAY.
İSTANBUL-3 10 OSMAN NURİ BEDİR.
İSTANBUL-3 11 ZEYNEP DAMLA GÜREL.
İSTANBUL-3 12 MÜMİN TUĞLU.
İSTANBUL-3 13 FETHİ AYBAR.
İSTANBUL-3 14 ABDULLAH EMRE İLERİ.
İSTANBUL-3 15 HÜSEYİN CAHİT YILDIRIM.
İSTANBUL-3 16 FAHRİ VATANSEVER.
İSTANBUL-3 17 HİKMET ÇELİK.
İSTANBUL-3 18 ERHAN BOZAN.
İSTANBUL-3 19 GÜLÜZAR KURT.
İSTANBUL-3 20 CEM HAYDAR BEKTAŞ.
İSTANBUL-3 21 ORHAN EROL.
İSTANBUL-3 22 ZEHRA EYİCİL.
İSTANBUL-3 23 YÜCEL ZARPER.
İSTANBUL-3 24 RIZA KAYA.
İSTANBUL-3 25 CEMAL KAYAOĞLU.
İZMİR-1 01 ŞÜKRAN GÜLDAL MUMCU.
İZMİR-1 02 HARUN ÖZTÜRK.
İZMİR-1 03 BÜLENT BARATALI.
İZMİR-1 04 ABDURREZZAK ERTEN.
İZMİR-1 05 AHMET ERSİN.
İZMİR-1 06 EKREM BULGUN.
İZMİR-1 07 ERDAL KARADEMİR.
İZMİR-1 08 RIFAT TURUNTAY NALBANTOĞLU.
İZMİR-1 09 FAHRETTİN DEMİR.
İZMİR-1 10 HÜSEYİN MUTLU AKPINAR.
İZMİR-1 11 AYDIN ÖZCAN.
İZMİR-1 12 UMUT ORKUN UĞRAŞ.
İZMİR-2 01 KIVILCIM KEMAL ANADOL.
İZMİR-2 02 OĞUZ OYAN.
İZMİR-2 03 RECAİ BİRGÜN.
İZMİR-2 04 MEHMET ALİ SUSAM.
İZMİR-2 05 CANAN ARİTMAN.
İZMİR-2 06 SELÇUK AYHAN.
İZMİR-2 07 ERTAM ÖZEN.
İZMİR-2 08 RAHMİ AŞKIN TÜRELİ.
İZMİR-2 09 CENAP BÖRÜHAN.
İZMİR-2 10 OSMAN MERT.
İZMİR-2 11 MURAT BAKAN.
İZMİR-2 12 SONGÜL GÖK.
KAHRAMANMARAŞ 01 DURDU ÖZBOLAT.
KAHRAMANMARAŞ 02 ALAİTTİN GÜLTEKİN YAZICIOĞLU.
KAHRAMANMARAŞ 03 KİBAR ÖZDEMİR.
KAHRAMANMARAŞ 04 SELİM SÜMEN.
KAHRAMANMARAŞ 05 MEHMET ENGİZEK.
KAHRAMANMARAŞ 06 SALMAN BAKAY.
KAHRAMANMARAŞ 07 DOĞAN ARSLAN.
KAHRAMANMARAŞ 08 VEYSEL YILMAZ.
KARABÜK 01 İSMAİL YILMAZ.
KARABÜK 02 CEVDET AKAY.
KARABÜK 03 ERELİ ÖZBOZKURT.
KARAMAN 01 YÜKSEL ATİK.
KARAMAN 02 NERİMAN KÖSE.
KARAMAN 03 AHMET İLERİ.
KARS 01 SELAHATTİN FİLTEKİN.
KARS 02 MUHAMMET ÜSTEBAY.
KARS 03 ERDOĞAN ÇEÇEN.
KASTAMONU 01 MEHMET YILDIRIM.
KASTAMONU 02 MEHMET ALİ TOSYALIOĞLU.
KASTAMONU 03 METİN GÖKCEN.
KASTAMONU 04 ATİYYE MÜJGAN ALAGÖZ.
KAYSERİ 01 MEHMET ŞEVKİ KULKULOĞLU.
KAYSERİ 02 ALİ AYDIN.
KAYSERİ 03 FEYZULLAH KESKİN.
KAYSERİ 04 MUSTAFA OLCAYTO ÖZHAN.
KAYSERİ 05 RECAMİ BURSA.
KAYSERİ 06 VEDAT NALBANTOĞLU.
KAYSERİ 07 MEHMET ERDOĞAN.
KAYSERİ 08 ALİ PAŞA TAN.
KIRIKKALE 01 ALİYE GÜNDÜZ.
KIRIKKALE 02 İDRİS KILINÇKAYA.
KIRIKKALE 03 HASAN BİÇER.
KIRIKKALE 04 YILMAZ TUFAN.
KIRKLARELİ 01 TURGUT DİBEK.
KIRKLARELİ 02 TANSEL BARIŞ.
KIRKLARELİ 03 İRFAN ALTINEL.
KIRŞEHİR 01 MEHMET AKYÜREK.
KIRŞEHİR 02 DERVİŞ AYDIN.
KIRŞEHİR 03 DENİZ AKPINAR.
KİLİS 01 HURŞİT ÇETİN.
KİLİS 02 AHMET ÖZTÜRK.
KOCAELİ 01 MEHMET CEVDET SELVİ.
KOCAELİ 02 HİKMET ERENKAYA.
KOCAELİ 03 CEVDET BARIŞ.
KOCAELİ 04 İSAMETTİN AKKURT.
KOCAELİ 05 MEHMET HİLAL KAPLAN.
KOCAELİ 06 MAHİR DÖNMEZ.
KOCAELİ 07 MÜZEYYEN TAN.
KOCAELİ 08 SEMRA BAŞLAK.
KOCAELİ 09 MUSTAFA TÜRKER.
KONYA 01 ATİLLA KART.
KONYA 02 RAHMİ BAŞTOKLU.
KONYA 03 TUNAY İNCE.
KONYA 04 SABRİ ARSLAN.
KONYA 05 ORÇİN GÜNEY ÇALIK.
KONYA 06 ARSLAN ÜSTÜNDAĞ.
KONYA 07 HAKAN KUBALI.
KONYA 08 İBRAHİM CİN.
KONYA 09 NİMET ŞATIROĞLU.
KONYA 10 HÜRRİYET OLGUN.
KONYA 11 SERVET ÖZDEMİR.
KONYA 12 SEHER AVŞAR.
KONYA 13 ZEKİYE GÜNGÖR.
KONYA 14 HÜSEYİN ÖZBEDEL.
KONYA 15 HALUK ULUSAN.
KONYA 16 AYŞE ÜNAL.
KÜTAHYA 01 NİYAZİ DOĞANSOY.
KÜTAHYA 02 İSMAİL TÜNÜR.
KÜTAHYA 03 DURSUN UZUN.
KÜTAHYA 04 ŞEREF HAN.
KÜTAHYA 05 NEJDET GÜVEN.
KÜTAHYA 06 GÖNÜL KILIÇ.
MALATYA 01 FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU.
MALATYA 02 YUSUF KENAN DOĞAN.
MALATYA 03 NİYAZİ ERGİN GÖKÇE.
MALATYA 04 RAHMİ YÜCE.
MALATYA 05 İLHAN DENİZ.
MALATYA 06 GÜZİDE YILDIRIM.
MALATYA 07 EKREM DERNEK.
MANİSA 01 ŞAHİN MENGÜ.
MANİSA 02 MUSTAFA ERDOĞAN YETENÇ.
MANİSA 03 UFUK ÖZKAN.
MANİSA 04 NURİ ÇİLİNGİR.
MANİSA 05 ABDULLAH SAKA.
MANİSA 06 MUSTAFA AKSOY.
MANİSA 07 FEVZİYE GÜVEN.
MANİSA 08 AYŞE DENİZ BAL.
MANİSA 09 ÖZAY ERDOĞAN.
MANİSA 10 FUNDA DOĞAN.
MARDİN 01 MAHMUT DUYAN.
MARDİN 02 YUSUF CİNDİOĞLU.
MARDİN 03 ZEKİ EROĞLU.
MARDİN 04 HÜSNÜ KARTAL.
MARDİN 05 GEBRO TOKGÖZ.
MARDİN 06 SELANİK DÜNDAR.
MERSİN 01 İSA GÖK.
MERSİN 02 VAHAP SEÇER.
MERSİN 03 ALİ RIZA ÖZTÜRK.
MERSİN 04 ALİ OKSAL.
MERSİN 05 ALİ KOÇ.
MERSİN 06 ABDURRAHMAN GÜNAY.
MERSİN 07 OĞUZ FİDAN.
MERSİN 08 HÜSEYİN ÇAMAK.
MERSİN 09 MEHMET YÜKSEL BURKUTOĞLU.
MERSİN 10 MEHMET ÇİÇEK.
MERSİN 11 SEYİT ÖZANANAR.
MERSİN 12 SÜHA ÖZEN.
MUĞLA 01 FEVZİ TOPUZ.
MUĞLA 02 GÜROL ERGİN.
MUĞLA 03 ALİ ARSLAN.
MUĞLA 04 EMRAH DOĞU.
MUĞLA 05 FAHRETTİN ÜSTÜN.
MUĞLA 06 MUSTAFA ÖZTÜRK.
MUŞ 01 MEHMET ŞERİF ERTUĞRUL.
MUŞ 02 MAŞALLAH DEVRİM.
MUŞ 03 MEHMET TAN.
MUŞ 04 GIYASETTİN GEÇER.
NEVŞEHİR 01 BEKİR ÖDEMİŞ.
NEVŞEHİR 02 KANİ ATASEVER.
NEVŞEHİR 03 AHMET GÖKTAŞ.
NİĞDE 01 ORHAN ERASLAN.
NİĞDE 02 NACİYE YILMAZKARAOSMANOĞLU.
NİĞDE 03 ÇİNAR TEKTEN.
ORDU 01 RAHMİ GÜNER.
ORDU 02 ADİL KARAOĞLANOĞLU.
ORDU 03 AZİZ EKŞİ.
ORDU 04 İRFAN YILDIZ.
ORDU 05 SÜLEYMAN ÇELENK.
ORDU 06 CEMİL GÖRMÜŞ.
ORDU 07 METANET ÖZTÜRK.
OSMANİYE 01 NECATİ UZDİL.
OSMANİYE 02 ÜNAL KÖKSAL.
OSMANİYE 03 İSMAİL HİLMİ SAYGILI.
OSMANİYE 04 BAHA ÜNLÜ.
RİZE 01 MEHMET HİKMET ASLANKAYA.
RİZE 02 HAYRETTİN ŞATIROĞLU.
RİZE 03 HACI ÖMER TİRYAKİ.
SAKARYA 01 NECDET ÇAKAR.
SAKARYA 02 NECMİ DEMİRCİ.
SAKARYA 03 RAMAZAN ÖGE.
SAKARYA 04 MÜJDAT İSKENDEROĞLU.
SAKARYA 05 SEVGİ BAYAT.
SAKARYA 06 MEHMET SELÇUK.
SAMSUN 01 AHMET HALUK KOÇ.
SAMSUN 02 SUAT BİNİCİ.
SAMSUN 03 HAYATİ SOYLU.
SAMSUN 04 MEHMET ATALAY.
SAMSUN 05 FATMA NECİLE ÇOKAY.
SAMSUN 06 CEVDET MAMATOĞLU.
SAMSUN 07 SALİH BORA MUTLU.
SAMSUN 08 ALİ FUAT AKER.
SAMSUN 09 MUHİTTİN ERAKMAN.
SİİRT 01 NEVAF BİLEK.
SİİRT 02 SELAMET ÖZASLAN.
SİİRT 03 ŞAKİR SULA.
SİNOP 01 ENGİN ALTAY.
SİNOP 02 HÜSEYİN KESKİN.
SİNOP 03 İBRAHİM SAKABAŞ.
SİVAS 01 MALİK ECDER ÖZDEMİR.
SİVAS 02 ORHAN AKBULUT.
SİVAS 03 BÜLENT RENDA DENİZ.
SİVAS 04 KASIM DOĞAN.
SİVAS 05 ALİ RIZA KARPINAR.
SİVAS 06 HURŞİT İMREN.
ŞANLIURFA 01 MAHMUT YILDIZ.
ŞANLIURFA 02 AHMET ÖNCEL.
ŞANLIURFA 03 MEHMET EMİN AKIL.
ŞANLIURFA 04 SÜLEYMAN GÖK.
ŞANLIURFA 05 AZİZ AYDINLIK.
ŞANLIURFA 06 MEHMET ERKAN.
ŞANLIURFA 07 BEHİYE TAVAŞ.
ŞANLIURFA 08 MEHMET ALİ KAHRAMAN.
ŞANLIURFA 09 ABDUREZAK YEŞİLDAĞ.
ŞANLIURFA 10 REŞİT TARTIŞ.
ŞANLIURFA 11 İSA SEZGİN.
ŞIRNAK 01 NEŞET ÖKTEN.
ŞIRNAK 02 KAMİL İLHAN.
ŞIRNAK 03 MEHMET SADİK DEMİRSOY.
TEKİRDAĞ 01 ENİS TÜTÜNCÜ.
TEKİRDAĞ 02 FAİK ÖZTRAK.
TEKİRDAĞ 03 ÜNAL BAYSAN.
TEKİRDAĞ 04 FEDAHİ GÜVEN.
TEKİRDAĞ 05 EGEMEN GÜNGÖR.
TOKAT 01 ORHAN ZİYA DİREN.
TOKAT 02 FERAMÜZ ŞAHİN.
TOKAT 03 MUSA KAYGUSUZ.
TOKAT 04 ALİ YAŞAR EZGİN.
TOKAT 05 ALİ KIYAK.
TOKAT 06 FEDAİ TOYRAN.
TOKAT 07 BİRGÜL NASIROĞLU KARA.
TRABZON 01 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ.
TRABZON 02 ŞEVKET ARZ.
TRABZON 03 CAFER HAZAROĞLU.
TRABZON 04 MUHARREM ŞAHİN.
TRABZON 05 NECİP YILDIZ.
TRABZON 06 DAVER BATU.
TRABZON 07 YAŞAR EMİN.
TRABZON 08 HİLMİ SARAL.
TUNCELİ 01 VAHDET SİNAN YERLİKAYA.
TUNCELİ 02 BEKİR GÜNDOĞAN.
UŞAK 01 OSMAN COŞKUNOĞLU.
UŞAK 02 NAFİZ ÖZKAN.
UŞAK 03 BEYHAN DEMİREL.
VAN 01 ŞERİF BEDİRHANOĞLU.
VAN 02 PAŞA KURŞUNLUOĞLU.
VAN 03 ABDURRAHMAN TURAN.
VAN 04 AYNUR ÇİLİNGİR.
VAN 05 SUAT DİNÇER.
VAN 06 SELÇUK BAYRAKTAR.
VAN 07 GÖKSEL YAYCI.
YALOVA 01 MUHARREM İNCE.
YALOVA 02 CEVDET BEKLER.
YOZGAT 01 LÜTFULLAH KAYALAR.
YOZGAT 02 YAVUZ AKSOY.
YOZGAT 03 EMİN KOÇ.
YOZGAT 04 KAZIM ELİAÇIK.
YOZGAT 05 MUSTAFA BULUT.
YOZGAT 06 NAZİF ATİLA TAFLIOĞLU.
ZONGULDAK 01 ALİ KOÇAL.
ZONGULDAK 02 ALİ İHSAN KÖKTÜRK.
ZONGULDAK 03 İLKER ÖNCEL.
ZONGULDAK 04 CEM PAPİLA.
ZONGULDAK 05 BUKET MÜFTÜOĞLU.

Yorumlar Yorum Yaz
  • SİYASET
  • GÜNCEL
  • EKONOMİ
  • SPOR
  • DÜNYA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Mekke ve Medine'den Canlı Yayın
Gazete Manşetleri
Piyasa Verileri