'Gaz falan değil! Göreceksiniz tarih verdim'

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye'nin dünyada 1 numara olacağını söyledi.

'Gaz falan değil! Göreceksiniz tarih verdim'
'Gaz falan değil! Göreceksiniz tarih verdim'
GİRİŞ 11.11.2017 20:20 GÜNCELLEME 11.11.2017 20:38
Bu Habere 181 Yorum Yapılmış

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye'nin büyüme ve ihracat rekorları kırdığını anlatırken, "12 Aralık 2017 günü Türkiye'nin 3'üncü çeyrek büyüme rakamları açıklanacak. Rakamlar açıklandığında Türkiye dünyada 1 numara olacak. Öyle laf değil, gaz falan değil. Göreceksiniz tarih verdim" dedi.

 


'DÜNYADA BİR NUMARA OLACAĞIZ'

Bakan Zeybekci şunları söyledi:

"Laf üstüne laf değil, birbirine laf yetiştiren değil, taş üstüne taş ve hizmet zamanı. Binali Yıldırım da gelince bunlar dediler ki; Artık ümit kalmadı. Son çare, ordu içindeki uşakları ile beraber, bu milletin peygamber ocağı dediği ordunun içindeki satılmış beyni, ruhu satılmış uşakları ile beraber bu millete son bir işgal girişiminde bulundular. Neden 'İşgal girişimi' diyorum biliyor musunuz? O hain bölücü terör örgütü 3 gün öncesinden bütün teröristlerine gönderdiği bir mesaj var. Diyor ki; 'Ateş etmeyin saldırmayın. Yakında güzel şeyler olacak.' 15 Temmuz'dan 1 gün önce sınır boylarındaki bütün güvenlik güçleri de çekildi. Sınırlar bomboş. Hazırlıklar tamam ve 15 Temmuz ihanet başlıyor. Onların bir tuzağı varsa Allah'ın da  bir tuzağı var. Ellerine ayaklarına bulaştırdılar. Bu millet büyüme, ihracat rekorları kırıyor. 12 Aralık 2017 günü Türkiye'nin 3'üncü çeyrek büyüme rakamları açıklanacak. 3'üncü çeyrek büyüme rakamları açıklandığında, Türkiye, dünyada 1 numara olacak. Öyle laf, gaz falan değil. Göreceksiniz tarih verdim. Rakam söylemeyim de dünyada 1 numara olacağız. Onların o algı operasyonlarına, Avrupa'da kandırıldıkları bazı ülkelerdeki girişimlerine rağmen Türkiye'nin Avrupa'ya olan ihracatı yüzde 13 artıyor. Bütün dünyaya olan ihracatı yüzde 10.5 artıyor. Türkiye İnşallah 2017'nin sonunda ihracatta rekor üzerine rekor kırarak tarihi zirvelere ulaşıyor. Onlara rağmen. Bu aziz milletin duaları ile destekleri ile hizmetkar evlatlarının arkasında merak etmeyin."

YAZDIR
YORUMLAR 181
 • Trakyalı 1 yıl önce Şikayet Et
  et 15 lira olsun mazot 3 benzin 3 asgari ücretide yoksullıuk sınırına endeksleyin ekonomi e biraz biraz iyiye gidebilir
  Cevapla
 • vatandaş. 1 yıl önce Şikayet Et
  altına endeksli,kağıt"altın türk lirası" kullanalım.o zaman olur.
  Cevapla
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  akaryatta vergilerin indirilip akaryakıtın ucuzlatılmasını bekliyoruz.
  Cevapla
 • superman 1 yıl önce Şikayet Et
  paranın değeri ekonomik göstergelerin en başında gelir,dünyada parası değersiz olupda ekonomisi güçlü bir ülke varmıdır,bizim paranın bize söylediği ;durum vahim.
  Cevapla
 • cahil 1 yıl önce Şikayet Et
  ekonomiden anlamam,paraya bakarım,paranın değeri ne zaman ani düşse problem olduğunu artık öğrendik.
  Cevapla
 • (Üsküdarlı) 1 yıl önce Şikayet Et
  Bir numara sayın bakan .vergilendirmede Türkiye dünya şampiyonu vesselam.
  Cevapla
 • (Üsküdarlı) 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu ülkeyiyi demirel ve özal kafası ile değil Erbakan mantığı ve düşüncesi ile bunalımlardan çıkar.H.B.V. burada ziraat bankası 37 milyar faizden kazanıyor bir düşün bakayım.abd değil Türkiye bankası vesselam.
  Cevapla
 • H.B.V. 1 yıl önce Şikayet Et
  Amerika ve batının Parlementer sistemi olan bu Vergilendirme 2019,da Başkanlık sistemi ile çok değişecek! Türk insanı tam bağımsızlık ile refaha doğru hızla gidecek. parlementer sistem Her Türk,ün cebindeki 100 TL.nin % 75,ini Faiz olarak parlementer sistemle Batıya,Amerikaya gidiyordu 2019,da Başaknalıkla bu soygun bitecek! Amerika ve batı bu yüzden Kıvranıyor?. :).
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
MİT hedefte! Bilgileri ifşa ettiler
Pompeo: Onlara bu kadar ceza yeter