Kılıçdaroğlu'nu çıldırtacak araştırma!

A&G Araştırma şirketinin bu ay yaptığı araştırmada çok çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.

Kılıçdaroğlu'nu çıldırtacak araştırma!
Kılıçdaroğlu'nu çıldırtacak araştırma!
GİRİŞ 06.12.2017 08:53 GÜNCELLEME 06.12.2017 08:56
Bu Habere 39 Yorum Yapılmış

Haber-Özel

A&G Araştırma şirketinin yaptığı son kamuoyu araştırmasında, ABD merkezli ambargo davası ile Türkiye üzerinde oynanmak istenen yeni operasyona destek olan CHP'yi kızdıracak sonuçlar çıktı.

Bu araştırmaya göre toplumun yaklaşık yüzde 70'i ABD merkezli ambargo davasının Türkiye Cumhuriyeti ve Recep Tayyip Erdoğan'ı köşeye sıkıştırmak üzere tasarlandığını düşünüyor.

CHP SEÇMENİNİN YÜZDE 40'I DESTEKLEMİYOR

CHP seçmeninin yüzde 40'ı bile bu kanaatte.

HDP seçmenin ise yüzde 85'i bu davada ABD'yi haklı görüyor. Bu oran HDP'nin Kürt toplumunu gayrimeşrulaştırmak için tasarlanmış ne denli tehlikeli bir proje olduğunu gösterdi.

ETİKETLER
seçim A&G Araştırma
YAZDIR
YORUMLAR 39
 • samimi 10 ay önce Şikayet Et
  Chp nin basina beni getirin yüzde 20 oy alir yine .
  Cevapla
 • Galip 10 ay önce Şikayet Et
  CHP seçmeni nin bir bölümü idolojik bir bölümü mezhepçilik zehiri ile şifa bulmaz şizofren; Erdoğan düşmanlığı hastalığına yakalanmıştır.HDP seçmeni ise kürt ırkçılığı faşizmi(nasyonal sosyalızm) hastalığı ile tamamen akıllarını kaybetmiş organik robotlardır.Maalesef bunun çaresi yoktur.Allah yardımcımız olsun.
  Cevapla
 • Ankaralı 10 ay önce Şikayet Et
  Ey CHP'liler!!! kimlerle dans pistine çıkmış dans ediyorsunuz gördünüz mü??? FETÖ ile PKK ile, çünkü sizin FETÖ+PKK zihniyetinde dünya görüşünüz var, PKK Diyarbakır Sur da çukurlar,hendekler kazarken Kılıçdaroğlu PKK'lı arkadaşlar lütfen çukur kazmayınız, ne olur diye yalvarıyordu, siz FETÖ nün 15 Temmuz darbesini kabul edemeyecek kadar şuursunuz, siz vatan için vatanın altını FETÖ+PKK ve benzerleriyle oymak için siyaset yapıyorsunuz. Allah sizin yaptığınız düşmanlıklarınızı göremeyecek kadar gözünüzü dimağınızı kapatmış ise ve düşmanlıkta sınır tanımıyorsanız kahreylesin. Sizden bu ülkeye hiç bir fayda asla olamaz.Başka sözüm yok artık.
  Cevapla
 • hakan 10 ay önce Şikayet Et
  chp nin başına muharrem ince veya cem uzan gelsin
  Cevapla
 • boran 10 ay önce Şikayet Et
  cem uzanda kılıçdaroglundan beter cem uzan neden kaçdı dışarıya araştırın bi
  Cevapla
 • MilleT 10 ay önce Şikayet Et
  Bu KK çıldıracak olsa bu daleverelere girmezdi. Tapeyle gelenden ne bekliyorsunuz? Elbette bunu buraya getirenlerin oyununu oynuyacak.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Ev sahibiyle karşılaşan hırsız: Tövbe tövbe
ABD medyasından Kaşıkçı iddiası