CHP'nin miting programı

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, yarın Hatay'la başlayacağı miting programını Tokat, Antalya ve İzmir'le sürdürecek. Baykal, 28 Haziran Perşembe günü Cenevre'de yapılacak Sosyalist Enternasyonal Toplantısı'na katılacak.

CHP'nin miting programı
CHP'nin miting programı
GİRİŞ 22.06.2007 13:24 GÜNCELLEME 22.06.2007 13:24

CHP'den yapılan açıklamaya göre, CHP Genel Başkanı Baykal, ilk olarak yarın Hatay'da halka seslenecek. 24 Haziran Pazar günü Tokatlı seçmenle buluşacak olan Baykal, 25 Haziran Pazartesi günü milletvekili adayı olduğu Antalya'da CHP'nin Antalya adaylarıyla buluşacak.


Burada CHP'nin adaylarını tanıtacak ve bazı etkinliklere katılacak olan Baykal, 26 Haziran sabahı İzmir'e geçecek. İzmir'de de CHP adaylarını tanıtacak olan Genel Başkan, bazı belediye başkanlarıyla seçkin ve saygın isimlerin CHP'ye katılım töreninde de hazır bulunacak ve yeni CHP'lilere rozet takacak. 27 Haziran'da Ankara'ya dönecek olan Baykal, 28 Haziran Perşembe günü Cenevre'de Sosyalist Enternasyonal Toplantısı'nda katılacak.


1 Temmuz Pazar günü saat 12.00'de da Edirne Keşan Cumhuriyet Meydanı'ndaki mitingde bir konuşma yapacak olan Baykal, aynı gün saat 15.00'te ise Tarihi Kırkpınar Şenlikleri'ne katılacak. Baykal, 4 Temmuz'da ise Malatya'da partililerle buluşacak.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • samet terk 10 yıl önce Şikayet Et
    . isterse hiç miting yapmasın hiç farketmez...düşünerek,yargılayarak,geleceği görerek oy kullanan insanlar için mitingin zaten bi önemi yok...miting olmayacak diye oyumuzu chpye vermeyecek miyiz...oylarımız CHPye...Bursadan sevgiler...
    Cevapla
  • Ali Saygin 10 yıl önce Şikayet Et
    Hep ayni program. Donup dolasip Izmirde miting yapiyorsun,edirne,hatay,tokat ve klasik Antalya.Seni Diyarbakirda,Konyada,Sivasta,Erzurumda,Hakkaride,Rizede goremiyoruz.Varsa yoksa Antalya,Izmir.Ama boyle giderse Izmiride uzana kaptiracaksin.Miting yapabilecegin il kalmayacak.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
ABD'ye pahalıya patladı! Sert düşüş!
Erdoğan'dan sert uyarı: Karşısında beni bulur!