Kolunda Erdoğan, cebinde Bahçeli saati taşıyor

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş cebinde Devlet Bahçeli’nin tasarlayıp hediye ettiği bozkurtlu köstekli saati, kolunda ise Erdoğan imzalı saati taşıyor.

 • GİRİŞ12.01.2018 07:18
 • GÜNCELLEME12.01.2018 07:20
Kolunda Erdoğan, cebinde Bahçeli saati taşıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin ittifak konusunda anlaşmaya varması, AK Parti-MH P kulislerinde olumlu karşılandı. Vekiller ittifakın olumlu yanlarını vurgulamaya özen gösterirken, en ilginç çıkış AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş’tan geldi. Cebinde Bahçeli’nin 40. yıl için tasarlayıp hediye ettiği bozkurtlu köstekli saat, kolunda da Erdoğan imzalı saati taşıyan Elitaş, “Biz ittifaka daha önceden girdik” diye espri yaptı.

Gazete habertürk'ten Saliha Çolak'ın haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Partili vekilleri MH P ile mutabakatı bozabilecek açıklamalardan uzak durmaları konusunda uyardı, “Nasıl MHP’de Bahçeli bir açıklama yapınca milletvekili ve yöneticiler onun tersine konuşmuyor, bizde de konuşacak ilgili arkadaşlar benim açıklamalarımı alsınlar, baksınlar, ona göre konuşsunlar” dedi.

Yorumlar5

 • Hamdi 2 ay önce Şikayet Et
  Bu ittifak Turkiye Cumhuriyeti tarihinde en buyuk en guzel ittifaktir. Bir AKP'li olarak MHP'li kardeslerimizi her zaman sevmisimdir, bir de Rahmetli Muhsin Yazicioglu abimizi sevmisimdir ama onu HAINLER bizden aldi. Allah Rahmet eylesin.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • İhsan 2 ay önce Şikayet Et
  Bende istiyorum her ikisinden
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Camlica 2 ay önce Şikayet Et
  Bende isterim. Her ikisindende Allah razı olsun
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Osmanlı Torunu 2 ay önce Şikayet Et
  Banada
  Toplam 2 beğeni
 • kale 2 ay önce Şikayet Et
  banada
  Toplam 8 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat