MHP'den ülkücülere Erdoğan çağrısı!

MHP Elazığ İl Başkanı, ülkücüleri Erdoğan’ın konuşacağı AK Parti 6. Olağan il kongresine katılmaya davet etti.

 • GİRİŞ13.01.2018 10:20
 • GÜNCELLEME13.01.2018 12:32
MHP'den ülkücülere Erdoğan çağrısı!

AK Parti ile MHP arasında başlayan ‘ittifak’ süreci sahaya da yansıdı. MHP Elâzığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, MHP’lileri bugün yapılacak olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı AK Parti 6. Olağan il kongresine katılmaya davet etti. Demir, ayrıca partilileri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı en iyi şekilde karşılamaya çağırdı. MHP’li başkanın bu çağrısı kulislerde ittifakın ilk adımı olarak değerlendirilirken, AK Parti’de de memnuniyetle karşılandı.

Gazetemize değerlendirmelerde bulunan AK Parti Elâzığ Milletvekili Ömer Serdar, bu çağrının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lideri Devlet Bahçeli arasında yapılan görüşmenin sahadaki yansıması olduğunu söyledi. Serdar, "2019’a giderken, bu birlikteliğin artık tabanda karşılık bulacağını görüyoruz. Bugün yapılacak olan ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın da katılacağı AK Parti kongresine MHP İl Başkanı tarafından MHP’lilerin davet edilmiş olması bunun önemli kanıtı. Bu durum millî mutabakatın büyüyerek devam edeceğinin göstergesidir. Tüm MHP’lileri kongremize bekliyoruz” dedi. Sahadaki bu birlikteliğin önümüzdeki günlerde devam edeceği, AK Parti organizasyonlarında, özellikle de Cumhurbaşkanını Erdoğan’ın yer alacağı programlara MHP'lilerin daha sık katılacağı belirtiliyor.

Öte yandan, bazı AK Partili vekiller illerinde MHP teşkilatlarını ziyaret etmeye başladı. Dün MHP Zonguldak İl Başkanlığını ziyaret eden Zonguldak Milletvekili Harun Karacan, twitter’dan ziyaret fotoğrafını paylaştı. AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan da, AK Parti İl Yönetimi Üyeleri ile birlikte MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk'ü ziyaret etti.

KAYNAKTÜRKİYE

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Etiketler

Yorumlar46

 • MÜSLÜMAN TÜRK 1 hafta önce Şikayet Et
  Emeklilik yaşı 65 olmaz destek yok
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Ali Aydın 1 hafta önce Şikayet Et
  Onurlu ülkücü yerini ve dostunu düşmanını bilir
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Yılmaz 1 hafta önce Şikayet Et
  Elhamdülillah Rabbim sana sonsuz şükürler olsun zaman birlik ve beraberlik zamanıdır hainlere kafirlere zalimlere karşı omuz omuza mücadele zamanı dır.bütün sağ cenahı bekliyoruz parti pırtı meselelerini bir kenara atın artık .
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ali aydın 1 hafta önce Şikayet Et
  Ülkücüler fedakar ve olumlu insanlardır. Akp lilerin orta nokta yada hoş görü yada onlar doğru düşünüyor olabilirmi anlayışı olmuşmudur?
  Toplam 1 beğeni
 • yavuz 1 hafta önce Şikayet Et
  Cnn habertürk ntv'nin müdavim anketçi ve konuşmacılarını geçtim.Halktv KRT tele1tv artıtv kanalb konuk konuşmacı sunucu hepsi son dakikada gol yemiş takım taraftarı gibi oldular
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • oğuz 1 hafta önce Şikayet Et
  Ülkücüyüm deyip oraya cıngar çıkarmaya giden eski yeni paralelciler olursa ne gibi bir önlem aldınız
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat